prezent dla noworodka i jego rodziców

Narodzinowy prezent dla rodziców i dzidziusia

Total
0
Shares

Narodziny dziecka to wspaniałe wydarzenie. Wiąże się ze szczęściem, dużą dawką miłości, ale także z nowymi wyzwaniami. Macierzyństwo mimo, iż jest magicznym okresem, niewątpliwie bywa trudne. Wymaga wiele cierpliwości, poświęcenia. Jednak wszystkie związane z nim komplikacje są wynagradzane przez jeden ciepły uśmiech malucha. Na szczęście wokół świeżo upieczonych mam jesteśmy my ? wszyscy ci, którzy chętnie pomogą w razie rodzicielskich kłopotów, którzy posłużą ramieniem w ciężkich momentach, ci którzy podarują wyjątkowy prezent dla malucha oraz jego mamy.

Pamiątka na całe życie

pamiątkowy album dla bobasa

fot. arsneo.pl

Każda mama ma manie na punkcie fotografowania swojej pociechy. Nic w tym dziwnego, dzieci dorastają w błyskawicznym tempie, a rodzice chcieliby zatrzymać wszystkie możliwe chwile. Mamy dwie możliwości by im w tym pomóc ? wersję tańszą i droższą. Do tej pierwszej zaliczymy zakup albumu dla malucha, w którym chronologicznie wraz z jego rodzicami ułożycie wszystkie najważniejsze wydarzenia z życia. Opcją bardziej ekskluzywną będzie voucher na sesje zdjęciową dla noworodka. W taki sposób na pewno wspomnienia zostaną zachowane na wieki.

Stylowy ciuszek

ciuszki na prezent dla niemowlaka

fot. crazyshop.pl

Nastały czasy, kiedy modne ubrania przeznaczone są już nie tylko dla dorosłych. Rewia mody dziecięcej bywa jeszcze bardziej atrakcyjna. Oczywiście znaczniej ważniejsze by ubranka dla malucha były wygodne i z najlepszych materiałów. Na szczęście można te wszystkie cechy ze sobą połączyć. Spersonalizowane body to nie tylko prezent bardzo ładny, ale przede wszystkim bardzo przydatny. Jeśli nie mamy bardzo ograniczonego budżetu, nie zawahajmy kupić się całego zestawu fajnych i dobrych gatunkowo ubranek. Przy niemowlakach przydadzą się każde ilości odzieży.

Komfortowe drzemki

prezent na drzemke dla dzidziusia

fot. decorlinen.com

Małe dzieci potrzebują wiele energii do prawidłowego rozwoju. Między innymi z tego powodu mnóstwo czasu poświęcają na drzemki. W tej sytuacji proponuję kupić osobny prezent dla mamy i dziecka. Niemowlakowi podarujmy miękki kocyk i poduszeczkę, by jego sny były kolorowe. W czasie, kiedy maleństwo odda się w objęcia Morfeusza, mama ma chwilę dla siebie. Zatem podarujmy jej książkę lub film na DVD, dzięki którym będzie mogła się zrelaksować i nabrać sił na kolejne wyzwania związane z macierzyństwem.

Kolorowy świat

mata dla malucha

fot. mamaplus.pl

Noworodki rozumieją bardzo niewiele z otaczającego ich świata. W pierwszych kilku miesiącach życia skupiają się głównie na jedzeniu i spaniu. Jednak ten okres mija błyskawicznie, a dzieciaki zaczynają interesować się kolorami, kształtami i przyjemnymi melodyjkami. By dziecko mogło w bezpieczny sposób, a jednocześnie bez nadzoru rozwijać te pierwsze oznaki dorastania dajmy w prezencie interaktywną matę na niemowląt. Maluch sam zajmie się zabawą, a rodzice zyskają kilka chwil dla siebie.

Rodzicielstwo to praca na cały etat i jeszcze więcej. Jak wszystko w życiu, również miewa swoje słabe strony, jednak te pozytywne znacznie je przewyższają. Ze względu na ilość obowiązków przy kochanym dzidziusiu, rodzice docenią każdą pomoc, jednak dobrze jest wiedzieć, co najbardziej przydaje się przy bobasie. Mam nadzieję, że tym artykułem nieco rozjaśniłam tą kwestię.

Czytaj więcej:

Prezent na roczek dla małego łobuziaka

Nowy członek rodziny? Prezenty dla noworodka

Artykuły podobne

10 kolęd, które uwielbiają dzieci

Dzieci uwielbiają kolędy, a najbardziej wspólne, kolędowanie przy stole. Maluchy lubią melodie dźwięczne, łatwo wpadające w ucho z prostą linią melodyczną, którą Twoje dziecko bez problemu będzie mogło powtórzyć. Nasz…
Zobacz więcej ...