No to gramy!

Do niedawna nie pomyślałabym, że wyciąganie małego drewnianego klocka może budzić takie emocje! Żeby to sprawdzić, koniecznie obdarujcie bliskich tą grą, a na pewno doświadczycie ich przy wspólnym graniu!
Total
0
Shares

Jenga jest grą zręcznościową, która posiada wierne i liczne grono swoich wielbicieli. Od niedawna ja też do nich należę i dlatego szczerze ją polecam! Jako że jest to gra zręcznościowa ma bardzo proste zasady: trzeba tak wyciągać klocki, by drewniana wieża się nie zawaliła. A że się kiedyś zawali – to pewne 🙂 Tylko komu? Oby nie mi!

Gra świetnie sprawdza się w nowym towarzystwie i na imprezach. Nie wymaga  przygotowań graczy, wystarczy szczery zapał 🙂 A wówczas dobra zabawa i mnóstwo śmiechu gwarantowane! I wierzcie mi, na jednej rozgrywce na pewno nie skończycie.

Pozostaje mi tylko życzyć fantastycznej zabawy, której przyczną będzie Jenga 🙂

Artykuły podobne

Podniebny spacer :)

Jeśli Twoi przyjaciele, którzy zamierzają się pobrać, uwielbiają nieziemskie niespodzianki i są amatorami szalonych wyczynów, to wprost idealnym prezentem będzie dla nich lot balonem! To magiczne przeżycie pozostawi w ich…
Zobacz więcej ...

Świecące sznurówki

Oglądaliście klip Vanessy Hudgens do piosenki "Sneakers"? Pamiętacie te wszystkie rozświetlone neonami sznurówki od blasku których można było dostać prawdziwego oczopląsu? Chcielibyście mieć takie? Mam dobrą wiadomość. Bogowie okazali się…
Zobacz więcej ...