No to gramy!

Do niedawna nie pomyślałabym, że wyciąganie małego drewnianego klocka może budzić takie emocje! Żeby to sprawdzić, koniecznie obdarujcie bliskich tą grą, a na pewno doświadczycie ich przy wspólnym graniu!
Total
0
Shares

Jenga jest grą zręcznościową, która posiada wierne i liczne grono swoich wielbicieli. Od niedawna ja też do nich należę i dlatego szczerze ją polecam! Jako że jest to gra zręcznościowa ma bardzo proste zasady: trzeba tak wyciągać klocki, by drewniana wieża się nie zawaliła. A że się kiedyś zawali – to pewne 🙂 Tylko komu? Oby nie mi!

Gra świetnie sprawdza się w nowym towarzystwie i na imprezach. Nie wymaga  przygotowań graczy, wystarczy szczery zapał 🙂 A wówczas dobra zabawa i mnóstwo śmiechu gwarantowane! I wierzcie mi, na jednej rozgrywce na pewno nie skończycie.

Pozostaje mi tylko życzyć fantastycznej zabawy, której przyczną będzie Jenga 🙂

Artykuły podobne

Idealny bukiet ślubny

W poszukiwaniu idealnego bukietu ślubnego przeczesałam wiele kwiaciarni oraz stron florystycznych, prezentujących gotowe kompozycje. Wybór jest oczywiście ogromny, jednak nic mnie tak naprawdę nie zachwyciło. Do czasu… Trafiłam na dekoracje…
Zobacz więcej ...