Odstresuj się! Prezent dla każdego kto ma za dużo na głowie

Total
0
Shares

Codzienna bieganina nie daje ci odpocząć? Czujesz, że potrzebujesz chwili relaksu lub znasz kogoś kto nie radzi sobie ze stresem? Spoglądasz na dzieci i zazdrościsz im beztroskich chwil? Jest na to sposób! Może i medycyna nie odkryła jeszcze leków, które odmładzają i usuwają zobowiązania, ale jest produkt, który przeniesie cię w beztroski czas dzieciństwa…

Kolorowanki

Nie myl ich z tymi dla dzieci. Nie będziesz kolorować domków, chmurek czy krówek, bo to nie zwykła kolorowanka a Kolorowy trening antystresowy. Autorzy wręczają ci książkę, która ma tylko dwa kolory: czarny i biały, twoim zadaniem jest pokolorować wszystkie ilustracje tak jak lubisz. Spraw sobie prezent w postaci tej kolorowanki i zyskaj spokój ducha.

prezent_dla_zestresowanych_kolorowy_trening_antystresowy_esy_floresy

Dlaczego warto zainwestować w taki prezent?

Bo nie każdy z nas ma talent do rysowania, a tutaj dostajemy gotową formę, którą musimy zapełnić treścią. wystarczy kilka kredek lub cienkopisów w bajecznych kolorach i już. Zmieniamy te oczywiste wzory w świat stworzony przez naszą wyobraźnię. Takie manualne zajęcie, choć dziecinnie proste odciągnie nas od codzienności, odetnie od otaczającego nas świata i pozwoli zapomnieć o problemach, spojrzeć na nie z dystansu, bez zbędnych emocji.

Kreatywność i mindfullnes

prezent_dla_zestresowanych_kreatywnosc_i_mindfullnes

Dzięki książce do kolorowania:

  • zyskasz Mindfulness, czyli uważną obecność tu i teraz
  • zrealizujesz swoją niezaspokojoną  potrzebę kreatywności i tworzenia
  • zrelaksujesz się
  • wykorzystasz twórczo czas na zebraniach, telekonferencjach czy wykładach

Jeśli:

  • odczuwasz napięcie, którego trudno ci się pozbyć
  • łatwiej ci myśleć i zapamiętywać, kiedy twoje ręce są czymś zajęte
  • kolorujesz kratki w zeszycie w trakcie spotkań i zebrań
  • jesteś kreatywny i twórczy, ale nie masz czasu się realizować

Sprawdź kojące działanie książki do kolorowania.

Nie bój się

prezent_dla_zestresowanych_tajemniczy_ogrod_2

Co z tego, że jesteś dorosły? Myślisz, że nie wypada Ci złapać za kredki i czegoś pokolorować? Spokojnie, okładki tych książeczek są bardzo eleganckie i jeśli na prawdę się wstydzisz to nikt nie zauważy, ze nosisz je ze sobą. Mimo wszystko nie jest to powód do wstydu! Pokaż wszystkim, że masz kreatywną duszę!

Takie książeczki i zestaw dobrych kredek to świetny pomysł na prezent z niemalże każdej okazji. Może okazać się świetną pomocą podczas terapii lub jako zwykły środek, który pomoże nam się odstresować!

 

źródło: empik.com

Artykuły podobne

Poduchy dla zakochanych

Zbliża się ślub Twoich znajomych, lecz nie wiesz co im kupić? Odradzam wszelkiej maści tostery, żelazka, czy patelnie, bo to zbyt oklepane. Pieniądze są zawsze mile widziane, lecz naprawdę? nie…
Zobacz więcej ...