Odstresuj się! Prezent dla każdego kto ma za dużo na głowie

Total
0
Shares

Codzienna bieganina nie daje ci odpocząć? Czujesz, że potrzebujesz chwili relaksu lub znasz kogoś kto nie radzi sobie ze stresem? Spoglądasz na dzieci i zazdrościsz im beztroskich chwil? Jest na to sposób! Może i medycyna nie odkryła jeszcze leków, które odmładzają i usuwają zobowiązania, ale jest produkt, który przeniesie cię w beztroski czas dzieciństwa…

Kolorowanki

Nie myl ich z tymi dla dzieci. Nie będziesz kolorować domków, chmurek czy krówek, bo to nie zwykła kolorowanka a Kolorowy trening antystresowy. Autorzy wręczają ci książkę, która ma tylko dwa kolory: czarny i biały, twoim zadaniem jest pokolorować wszystkie ilustracje tak jak lubisz. Spraw sobie prezent w postaci tej kolorowanki i zyskaj spokój ducha.

prezent_dla_zestresowanych_kolorowy_trening_antystresowy_esy_floresy

Dlaczego warto zainwestować w taki prezent?

Bo nie każdy z nas ma talent do rysowania, a tutaj dostajemy gotową formę, którą musimy zapełnić treścią. wystarczy kilka kredek lub cienkopisów w bajecznych kolorach i już. Zmieniamy te oczywiste wzory w świat stworzony przez naszą wyobraźnię. Takie manualne zajęcie, choć dziecinnie proste odciągnie nas od codzienności, odetnie od otaczającego nas świata i pozwoli zapomnieć o problemach, spojrzeć na nie z dystansu, bez zbędnych emocji.

Kreatywność i mindfullnes

prezent_dla_zestresowanych_kreatywnosc_i_mindfullnes

Dzięki książce do kolorowania:

  • zyskasz Mindfulness, czyli uważną obecność tu i teraz
  • zrealizujesz swoją niezaspokojoną  potrzebę kreatywności i tworzenia
  • zrelaksujesz się
  • wykorzystasz twórczo czas na zebraniach, telekonferencjach czy wykładach

Jeśli:

  • odczuwasz napięcie, którego trudno ci się pozbyć
  • łatwiej ci myśleć i zapamiętywać, kiedy twoje ręce są czymś zajęte
  • kolorujesz kratki w zeszycie w trakcie spotkań i zebrań
  • jesteś kreatywny i twórczy, ale nie masz czasu się realizować

Sprawdź kojące działanie książki do kolorowania.

Nie bój się

prezent_dla_zestresowanych_tajemniczy_ogrod_2

Co z tego, że jesteś dorosły? Myślisz, że nie wypada Ci złapać za kredki i czegoś pokolorować? Spokojnie, okładki tych książeczek są bardzo eleganckie i jeśli na prawdę się wstydzisz to nikt nie zauważy, ze nosisz je ze sobą. Mimo wszystko nie jest to powód do wstydu! Pokaż wszystkim, że masz kreatywną duszę!

Takie książeczki i zestaw dobrych kredek to świetny pomysł na prezent z niemalże każdej okazji. Może okazać się świetną pomocą podczas terapii lub jako zwykły środek, który pomoże nam się odstresować!

 

źródło: empik.com

Artykuły podobne

Matowa cera wiosną i latem

Jeszcze do niedawna uważano, że tłusta cera to domena nastolatek. Zmiany hormonalne, które w trakcie dojrzewania maja miejsce w naszym ciele są widoczne przede wszystkim w postaci niedoskonałości cery na…
Zobacz więcej ...