oryginalny prezent na ślub dla nowoczesnej pary

Oryginalny prezent na ślub dla nowoczesnej pary

Total
0
Shares

Sezon weselny w pełni, a już skończyły Ci się pomysły, co podarować Młodej Parze? Chcesz wybrać oryginalny prezent na ślub, ale masz wrażenie, że wszystko już było? Udowodnimy Ci, że to nieprawda! Nie wierzysz? Przekonaj się na własnej skórze.

Oryginalny prezent na ślub: zamiast kwiatów i czekoladek

Nawet jeśli zamiast głównego prezentu chcesz podarować pieniądze, nie wypada składać życzeń po ceremonii zaślubin z pustymi rękami. Dlatego przygotowaliśmy kilka pomysłów, które zastąpią bukiety i bombonierki.

Romantyczne śniadanko

oryginalny prezent na ślub_romantycznie śniadanie

fot. crazyshop.pl

Wszystkim wydaje się, że ślubny prezent musi być elegancki. Otóż wcale nie, musi być po prostu trafiony. Zatem jeśli wiesz, że Młoda Para lubi od czasu do czasu wylegiwać się w łóżku, na pewno spodoba im się spersonalizowany stolik śniadaniowy. Ten prezent może nie jest szczególnie dostojny i wyrafinowany, ale z pewnością ładny i praktyczny.

Wspólne gotowanie

oryginalny prezent na ślub_wspólne gotowanie

fot. blog.crazyshop.pl

Młodzi lubią razem przyrządzać posiłki i świetnie się przy tym bawią? Żeby to zajęcie było jeszcze ciekawsze jako oryginalny prezent na ślub podaruj im spersonalizowane kuchenne akcesoria typu: deseczki do krojenia, fartuszki, czy nawet łyżki do mieszania.

Zmysłowy zapach domu

oryginalny pomysł na prezent_zmysłowy zapach domu

fot. doanhnhansaigon.vn

Każdy dom ma swój zapach. Jeśli chcesz mieć wpływ na to jaki aromat będzie unosił się w gniazdku nowożeńców, na ślub podaruj im spersonalizowane, zapachowe świece, woreczki lub aromatyczne olejki. Przyjemność z takiego prezentu będą czerpać nie tylko obdarowani, ale także ich goście 🙂

Oryginalny prezent na ślub: główna niespodzianka

Jeżeli zdecydowałeś, że nie chcesz dawać Młodej Parze pieniędzy w kopercie, tylko porządny prezent, który szczerze ich zaskoczy ? ta część artykułu jest właśnie dla Ciebie!

Przygoda zapierająca dech w piersiach

oryginalny prezent na ślub_ekstremalna przygoda

fot. nowacentrum.pl

Chcesz zapewnić Parze Młodej niezapomniane przeżycia? Podaruj im voucher na ekstremalną rozrywkę. Niech to będzie na przykład skok ze spadochronem, kurs nurkowania, czy wspinaczka wysokogórska. To z pewnością będzie bardo oryginalny prezent na ślub!

Relaksujący weekend

oryginalny prezent na ślub_relaksujący weekend

fot. obiektyspa.com

Wiesz, że nowożeńcy są dość zabieganymi i zestresowanymi ludźmi i chcesz im pomóc się zrelaksować? Na ślub podaruj im romantyczny wypad na weekend. W zależności od tego, jaką formę odpoczynku preferują możesz wybrać weekend w SPA, zwiedzanie zabytkowego miasta albo spacerowanie po górach. Za ten oryginalny prezent na ślub na pewno będą bardzo wdzięczni.

Kurs dla dwojga

oryginalny prezent na ślub_kurs dla dwojga

fot. gowork.pl

W każdym związku bardzo ważne jest, by mieć jakieś wspólne zainteresowania. Dlatego na prezent ślubny podaruj Młodym jakiś ciekawy kurs, na przykład gotowania, masażu albo motoryzacyjny. Wszystko zależy od tego, czym najbardziej podekscytujesz nowożeńców.

Mimo wszystkich pomysłów wciąż nie poczułeś odpowiedniej inspiracji? Sięgnij po więcej:

Prezent na ślub zamiast kwiatów – 5 nietypowych pomysłów

Jak wybrać prezent na wesele, kiedy nie znamy dobrze Młodej Pary?

Artykuły podobne