Pamięć ekologiczna

Total
0
Shares

W dzisiejszych czasach, gdy jedną z najważniejszych wartości są dane, wyrazem twórczej ekspresji często są przenośniki tejże pamięci. Znajdujemy więc pendrive’y w formie zwierząt, figur geometrycznych, modeli samochodów, wszelakiego rodzaju kreskówkowych postaci. Żadna jednak z tych form nie oddaje ducha innej kwestii, do której człowiek nowoczesny jest przywiązany – ekologii. Czas znaleźć więc nośnik pamięci, dbający o ekologicznego ducha. Proszę państwa, oto on:

    Na stronie ekomotywa.pl znajdziemy wiele modeli, które zaspokoją nasze wymagania. Poza elektroniką w środku, obudowa wykonana jest albo z surowców łatwo odnawialnych, takich jak bambus, albo z drzew z plantacji, specjalnie hodowanych na ten cel, nie zaś pozyskiwanych z lasu. Drewniana obudowa dodaje pendrive’owi szyku i jest pewnym ewenementem, który z pewnością wyróżni nas w pracy czy na uczelni.

    Pewnym problemem może być wymagana ilość minimalna zamawianego nośnika. Musimy złożyć zamówienie na minimum 50 sztuk. Ale w czasach fejsbuka nie jest to zbyt duży problem. Wystarczy skrzyknąć znajomych i gotowe 🙂 A ceny zaczynają się już od 24 zł netto.

Artykuły podobne