Panasonic Lumix DMC-FP7

Total
0
Shares

Czy do perfekcji opanowałaś ucieczkę przed obiektywem z obawy przed niezbyt udaną fotką? Czy godzinami ślęczałaś nad Photoshopem w celu ukrycia mankamentów swojej urody, aby zdjęcie, które trafi na Facebooka wzbudziło wśród twoich znajomych zachwyt a nie lawinę nieprzychylnych komentarzy? Wiesz co? Czas z tym skończyć!

Na rynek wchodzi właśnie nowy aparat Panasonic Lumix DMC-FP7, który z łatwością wygładzi twoje zmarszczki, ukryje worki pod oczami, nałoży makijaż, a także wybieli zęby. I to bez skomplikowanej intrukcji obsługi! Wystarczy jeden mały przycisk i voil?. Na zdjęciu będziesz wyglądać jak nowo narodzona niezależnie od tego w jak podłym nastroju przyjdzie tobie pozować. To małe cudo techniki przypadnie do gustu każdej kobiecie ? nie tylko ze względu na magiczne zdolności retuszu (którego stopień można ustawiać wedle własnego uznania, zależnie od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć), lecz także z uwagi na wyjątkowy design i mnogość kolorów. Zanim aparat ten pojawi się na sklepowych półkach w Polsce można go kupić poprzez amazon.com. Kosztuje 230$.

Artykuły podobne

10 najczęściej kupowanych klocków LEGO – nie tylko dla dzieci

Klocki LEGO to najpopularniejsze klocki na świecie. Bawią się nimi zarówno dzieci jak i dorośli. Każdy znajdzie na pewno swój ulubiony zestaw. Oto lista 10 najczęściej kupowanych LEGO wg. www.bricker.pl:…
Zobacz więcej ...