Korzyści z udziału w spotkaniach PMI

Dowiedz się więcej o spotkaniach PMI (Project Management Institute) dotyczących profesjonalnego zarządzania projektami.
Total
0
Shares

Seminaria dotyczące profesjonalnego zarządzania projektami

Organizowane są cykliczne spotkania PMI (Project Management Institute), które mają na celu zaprezentowanie metodycznego podejścia do zarządzania projektami. W ramach tych spotkań uczestnicy mają możliwość zdobycia wiedzy na temat systematyzacji zagadnień związanych z pracą oraz skutecznego osiągania celów projektowych. Spotkania odbywają się w Poznaniu, Instytucie Logistyki i Magazynowania. Czy warto wziąć udział w tych seminarium?

Jakie korzyści można uzyskać z udziału w spotkaniach PMI?

Udział w spotkaniach PMI daje możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia z zakresu profesjonalnego zarządzania projektami. Pozwala na systematyzację zagadnień związanych z pracą i skuteczne osiąganie celów projektowych.

Czy udział w spotkaniach PMI jest bezpłatny?

Tak, udział w spotkaniach PMI jest bezpłatny. Wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja na stronie internetowej wydarzenia.

Gdzie odbywają się spotkania PMI?

Spotkania PMI odbywają się w Poznaniu, w Instytucie Logistyki i Magazynowania, przy ulicy Estkowskiego 6.

Czy spotkania PMI są skierowane tylko do profesjonalistów z branży projektowej?

Nie, spotkania PMI są otwarte dla wszystkich zainteresowanych tematyką zarządzania projektami, niezależnie od branży czy doświadczenia zawodowego.

Artykuły podobne

“Rose” – zestaw półmisków

Prezent dla przyjaciela lub przyjaciółki, którzy lubią mieć piękne, stylowe elementy wyposażenia wnętrz. Półmiski nieużywane składamy w ładną mozaikę wpisaną w koło, gdy zaś chcemy ich użyć – otrzymujemy niesymetryczne,…
Zobacz więcej ...