Ukochana połówka mieszka kilka miast dalej? Związki na odległość bywają męczące, gdyż obie strony dotkliwie nęka tęsknota. A może druga część Ciebie wyjechała gdzieś daleko na dłuższy czas? I gorączkowo się zastanawiasz, co by tu poradzić, by choć odrobinę zminimalizować męki tęsknoty?

Jeśli już nie wystarczą Ci rozmowy przez komunikatory internetowe i chcesz nie tylko zobaczyć i usłyszeć najdroższą osobę, lecz także wyrazić swoje niegasnące uczucie pocałunkiem, spieszę z dobrą wiadomością. Japończycy (tak, znowu oni ? niespodzianka, prawda? 😉 ) wynaleźli gadżet do całowania się przez Internet. Hmm? Tak, też opadła mi szczęka, kiedy się o tym dowiedziałem.

Prototyp urządzenia działa, Japończycy z radością rozwijają swój innowacyjny projekt. Jak to działa? Główną rolę odgrywa język? Jego ruchy są odwzorowane na takim samym urządzeniu znajdującym się w ustach ukochanej osoby po drugiej stronie monitora.

Z zasadami działania tego gadżetu można zapoznać się na tym filmiku: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PspagsTFvlg

Artykuły podobne