Podaruj maluchowi pierwszy pojazd

Total
0
Shares

Faktem jest, że małe dzieci dużo cieszy. Faktem jest też to, że niektóre rzeczy cieszą je bardziej niż inne. Każde dziecko jest inne, wszystkie mają jednak pewne wspólne cechy jak i rzeczy, które bez najmniejszej wątpliwości sprawią im radość. Najlepiej jeśli jest kolorowe, jeszcze lepiej jeśli świeci i gra. Jeśli jeszcze na dodatek się rusza, wtedy entuzjazm osiąga często, nieznany już dorosłym poziom. Dlatego bujany pojazd jest dla malucha idealnym, uniwersalnym prezentem. Wyposażony w miękkie, szerokie siedzisko zapewni dziecku bezpieczeństwo a jednocześnie niepowtarzalną zabawę. Wystarczy tylko chwycić się mocno za rączki i odepchnąć się aby wprawić całość w ruch. Każdy maluch załapie bujanie bez problemu. Pojazdy produkowane są w różnych wersjach, tak aby zadowolić każdego małego klienta.

Dla koneserów samolotów znajdzie się wersja podniebna, w której każdy z nich będzie mógł odlecieć na podróż swoich marzeń. To właśnie tam odnajdą się przyszli piloci.

Dla wielbicieli podróży po drogach producent przewidział także pojazd konny. Taki koń nigdy się nie zmęczy i nigdy nie sprzeciwi się swojemu woźnicy.

Są wśród pojazdów także wersje uniwersalne, które zadowolą zarówno dziewczynki jak i chłopców. Każdy model jest wyposażony jest też  w dziecięcą deskę rozdzielczą, czyli cztery przyciski, dzięki którym można zagrać muzykę. Gra, świeci, rusza się. Każde dziecko będzie zachwycone.

Sklep: www.simplyuniquebabygifts.com

Cena: 129.95 USD

Artykuły podobne

By pomóc dziecku w czasie kolki

Wszyscy wiemy, że są chwile, gdy nasze rodzicielstwo zdaje się nas przerastać. Nic chyba bardziej nie frustruje kochającego rodzica niż płacz, któremu nie może zaradzić. Przecież chcemy zaoszczędzić naszemu maluchowi…
Zobacz więcej ...