Walentynki to święto zakochanych, a nie ma chyba przyjemniejszego uczucia, niż sprawienie radości komuś, kogo się kocha. Czternasty lutego to idealny dzień, żeby podarować temu komuś upominek, który wywoła na jego twarzy radość. Warto także pamiętać, że to święto par ? dlatego przy wyborze prezentu można spróbować postawić na gadżet, który ucieszy was obojga.

Przez żołądek do serca

Tak głosi stare ludowe porzekadło. Spróbuj je przetestować ? wstań przed swoją drugą połówką i przygotuj pyszne śniadanie. Pamiętaj, żeby dostarczyć je do łóżka na tacy, która jeszcze wzmocni efekt. Na przykład na takiej, która powie za ciebie o twoich uczuciach.

upominek_na_walentynki_taca

fot. decobazaar.com

A jeżeli śniadanie okaże się niewystarczające, możesz spróbować czegoś bardziej przekonującego. Trudno powiedzieć, komu ten prezent sprawi większą frajdę ? ale o to właśnie chodzi w Walentynkach, żeby cieszyć się wspólnie! Czekolada do malowania ciała doda smaczku temu wieczorowi.

upominek_na_walentynki_czekolada_do_caial

fot. pinterst.com

Zrozumienie to podstawa

Na pewno pomaga zgranie i miło świętować Walentynki. Jesteś kobietą i zdarza się, że twój luby woli do porannej kawy poczytać gazetę, zamisat z tobą porozmawiać? Kiwa tylko od czasu do czasu głową, ale zapytany o twoje ostatnie zdanie, zaczyna panikować? Pokaż mu, że to rozumiesz. Kubek z napisem zapewniającym, że cały czas cię słucha, na pewno go ucieszy. I będzie powodem do śmiechu przy wielu porannych kawach.

upominek_na_walentynki_kubek

fot. decobazaar.com

Pielęgnuj miłośc na Walentynki

O uczucie trzeba dbać, żeby rosło. Podaruj swojemu partnerowi lub swojej partnerce specjalne nasionko, z którego po kilku dniach wyrośnie… owoc waszej miłości. Jeżeli uda ci się idealnie zgrać w czasie rozkwit tego jajka-niespodzianki z czternastym lutego, będzie idealnie. Możesz też wręczyć ten prezent dopiero w Walentynki ? przecież to, co wyczekiwane, cieszy najbardziej.

upominek_na_walentynki_roslinka

fot. gadzetomania.pl

A jeżeli pragniesz, aby prezent ucieszył was obojga, możesz spróbować podarować ukochanej osobie jakąś romantyczną grę. Kości miłości w połączeniu z butelką szampana na pewno zapewnią wam miły wieczór.

upominek_na_walentynki_kosci_milosci

fot. bigboystoys.pl

 

Czujesz się zainspirowana? Jeśli nie sprawdź powody dla których warto obchodzić walentynki i nasze inne propozycje prezentów z okazji tego święta.

Artykuły podobne