Podręczna niszczarka na korbkę

Total
0
Shares

Rewelacyjne rozwiązanie dla tych, którzy liczą się z ochroną danych osobowych, które często pojawiają się na dokumentach zarówno biurowych jak i domowych, ale nie mają wystarczających środków finansowych, by zainwestować w mechaniczną niszczarkę.

To małe, mieszczące się na biurku urządzenie za niespełna 2 dolary dzięki korbce, którą będziemy musieli trochę pomachać, zanim zmieli się to, co ma się zmielić na papierowe paski, pozwoli nam zniszczyć to, co jest już zbędne w użyciu. Co prawda wielkość otworu, do którego można wsadzać różne papierki, pozwala na włożenie zaledwie małej nalepki, ale ci, którym zależy na zniszczeniu ważnych pod względem zawierających je danych dokumentów, ale dla chcącego nic trudnego ? w końcu całą stronę A4 można wcześniej pociąć na mniejsze kawałki, a te potem spokojnie ?przemielić?. Ale po co wtedy byłaby taka niszczarka?? W każdym razie fajny, poręczny gadżet. No i bardzo ekologiczny!

Źródło: Voos Furniture.

Artykuły podobne

Lodowe kości

Od dziś wodę możesz zamrozić do szpiku kości i to w dosłownym znaczeniu tego słowa. Wszystko dzięki oryginalnej formie do lodu, którą możesz kupić w sklepie GIZMOBOX.PL. Lodowe czaszki i…
Zobacz więcej ...