PoGo – kieszonkowa drukarka do zdjęć

Total
0
Shares

Dawno, dawno temu, w fotograficznej epoce przedcyfrowej życie było ciężkie. Przede wszystkim narzucało na nas wiele ograniczeń. Jednym z najważniejszych była niewielka pojemność klisz. Przypomnijmy sobie: wyjazd na wakacje. Dwa tygodnie zabawy, odpoczynku, zwiedzania np. w Egipcie. Kiedy nadchodzi wyjątkowy dzień, o którym marzyło się przez całe życie, czyli spacer wokół piramid w Gizie i wbicie wzroku w Sfinksa, aparat fotograficzny wynurza się z plecaka i… ? Tylko się postaraj, zrób ładne zdjęcie! Nie spiesz się. Klisza się kończy, po co wypstrykałeś aż 20 zdjęć na plaży? ? rozbrzmiewa głos towarzyszy podróży.

Dziś problem zniknął na zawsze. Dysponujemy kartami pamięci na setki, a nawet tysiące fotografii. Pstrykamy bez opamiętania, nie martwiąc się o nic. Tylko, że… co się potem dzieje z pamiątkami zdjęciowymi? Lądują w komputerze, leżą w aparatach, telefonach, z rzadka oglądane… Zginęła magia zanoszenia kliszy do wywołania, pytań kłębiących się w głowie (ciekawe, jak wyszedłem na fotkach?) i ? co najważniejsze – rytuału przeglądania albumów. Ciągle obiecujemy sobie, że kiedyś wreszcie wywołamy trochę zdjęć, ale potem o tym zapominamy i dalej przebywają w elektronicznym więzieniu. Czas je uwolnić i dotknąć fotograficznych wspomnień.

Oto rozwiązanie problemu na miarę XXI wieku ? kieszonkowa drukarka PoGo! Za pomocą bluetootha lub USB można skopiować zdjęcia z aparatu lub telefonu na ten produkt Polaroida i w zaledwie minutę drukować pojedyncze egzemplarze. Żeby było ciekawiej, takie wydruki cechujące się bardzo dobrą jakością są jednocześnie naklejkami. Uff, to nie koniec rewelacji. Do tej drukarki nie potrzeba tuszu. Drukuje na papierze termicznym w technologii Zink.

Cena: 399 zł

Kupisz w: Big Boys Toys

Artykuły podobne

Motyl pokryty złotem i kryształami Svarovskiego

Król Midas potrafił swoim dotykiem zmieniać wszystko w złoto. Dosłownie wszystko, nawet motyle. Jako że złoto było, jest i pozostanie symbolem bogactwa, złote figurki i inne upominki zachwycą niejedną osobę.…
Zobacz więcej ...