Kiedy mąż szuka prezentu dla żony, to często jest to dla niego zadanie trudniejsze niż niejedno wyzwanie zawodowe. Wszystko dlatego, że raczej utarło się, że podarunek dla ukochanej powinien być bardziej osobisty. Jeśli zatem za pasem masz jej urodziny, imieniny lub rocznicę ślubu to zobacz co najchętniej kupuje się żonie.

Zajrzyj na stronę Prezenty dla żony i poczytaj nasz poradnik.

Pożądane przez kobiety

Kobiety uwielbiają modne dodatki, dla których właśnie tak pilnie śledzą modowe trendy. Zakup butów czy ubrań to nie jedyny powód, dla których wpadają w zakupomanię. To co poza nimi także może stać się obiektem westchnień kobiety. Bielizna zajmuje bardzo ważne miejsce w hierarchii potrzeb kobiet i jesteśmy w stanie wydać na nią naprawdę spore sumy. Ładna bielizna nie tylko jest atrybutem uwodzenia, ale także sposobem na podkreślenie tego, co w nas kobiece. Na szczęście (albo nieszczęście) wybór bielizny jest teraz ogromny, i panowie nie powinni mieć problemu z zakupem.

Najnowsze trendy w bieliźnie

Kolekcje, które łączą dyskrecję z komfortem są obecnie dostępnie dla wszystkich Pań. Czymś ciekawszym są majtkowe push-up?y, które formują kształt pośladków. Świetnie spiszą się pod każde ubranie, zwłaszcza pod dopasowaną sukienkę. Zatem jeśli chcecie zrobić niespodziankę żonie, zajrzyjcie na nasze strony, tam na pewno znajdziecie pomysł na elegancki podarunek dla żony. Jedna uwaga dla Panów: warto sprawdzić jaki rozmiar nosi małżonka, a przy zakupie upewnić się czy możliwy jest zwrot lub wymiana towaru.

Podbij jej serce zapachem

Prezent od męża ma to do siebie, że w przeciwieństwie do prezentów od dalszych członków rodziny powie żonie wiele o stanie uczuć męża i będzie z pewnością przez nią zinterpretowany. Dlatego przewaga prezentów osobistych, którymi choć trochę staramy się odgadnąć marzenia współmałżonki jest tu znaczna. Są prezenty, które wypada kupić jedynie mężowi. Taki podarunkiem są także perfumy. Jako, że znasz gust swojej żony i sam masz pewne ulubione nuty zapachowe, to możesz podarować jej ładny zapach. Za dobre perfumy jednak trochę kosztują, to wydatek rzędu 200-500 zł. Jeśli myślisz do czymś skromniejszym udaj się do dobrej drogerii lub sklepu zielarskiego i wybierz ładny olejek to kąpieli ? tego typu produkty robią furorę, bo oprócz właściwości zapachowych mają też różne inne działania (uspokajają, energetyzują, rozgrzewają itp.), które dobierzesz do potrzeb twojej żony. Kosztują mniej, ale także zawierają roślinne wyciągi, które są zawarte w dobrych perfumach. W dużych miastach tego typu produkty znajdziesz z drogeriach l?Occitane en Provence, Yves Rocher lub Rossmanie.

Zobacz także inne pomysły na prezent dla żony>>

Artykuły podobne