Twój chłopak jest zapalonym sportowcem? Biega, pływa, jeździ na rowerze?

Spraw mu praktyczny prezent gwiazdkowy, dzięki któremu podczas treningów będzie mógł słuchać swojej ulubionej muzyki.

Wodoszczelny odtwarzacz MP3 dla aktywnych z dotykowym panelem 

źródło: www.sport-shop.pl 

cena: 399 zł.

Odtwarzacz jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, a także posiada wygodne słuchawki, które nie wypadną z uszu już po pierwszym podskoku. Największą jego zaletą jest wodoodporność. Urządzenie to można zabrać nawet na basen słuchając muzyki pod wodą.

źródło: www.stylkownik.pl

Model MP3 z dotykowym panelem DOLPHIN TOUCH LUXURY PACK to pierwszy na świecie wodoszczelny odtwarzacz MP3 z dotykowym panelem. Dzięki wbudowanej pamięci o pojemności 4GB oraz tunerowi radia FM – teraz nawet w wodzie możesz słuchać swoich ulubionych piosenek i audycji radiowych.

Kolejnym pomysłem może być zegarek z kompasem, stoperem i licznikiem kroków

źródło: www.sport-shop.pl

cena: 99,00 zł.

Zegarek sportowy idealnie wspomaga uprawianie sportów takich jak turystyka, spacery lub jazda na rowerze. Urządzenie pomaga w określeniu azymutu (za pomocą cyfrowego kompasu). Oferuje także łatwe do wykorzystania funkcje, takie jak: aktualny (podwójny) czas, alarm, stoper, oraz tryb stymulatora tempa kroków (tzw. PACER) oraz elektroluminescencyjne podświetlenie.

Trzecim prezentowanym pomysłem na Mikołajkowy prezent dla sportowca jest profesjonalny plecak do biegania firmy Inov.

Firma Inov specjalizuje się w sprzęcie dla biegaczy oraz w akcesoriach.

Plecak kupisz w sklepie www.natural-born-runners.pl

Cena: 199 zł.

Plecak jest o pojemności 20 litrów, niezwykle lekki mający wagę piórka, zasuwany na błyskawiczny zamek wodoodporny. Na pasie biodrowym są dwie kieszonki na drobiazgi. Plecak posiada funkcję zmniejszania, gdy całkowita jego pojemność nie jest przydatna. Dodatkowym wyposażeniem jest gwizdek oraz odblaski bezpieczeństwa, ciemna kolorystyka odporna jest na zabrudzenia.

Plecak nadaje się idealnie na górskie wyprawy, jazdę na rowerze, maratony itp. aktywne spędzanie czasu.

 Sprawdź inne pomysły na prezent

Artykuły podobne

Prezenty na Boże Narodzenie dla dzieci

Wreszcie nadszedł upragniony listopad. Pomimo, że za oknem jest szaro, z chmur kapie siarczysty deszcz, nadworna aura ponura i smutna, to jednak atmosfera w naszych sercach wypełniona jest entuzjazmem oraz…
Zobacz więcej ...

Prezent na imieniny dla mężczyzny? Wybieramy oryginalny pomysł na imieninowy prezent dla faceta i serwujemy zwariowane czekoladowe inspiracje!

Czekoladowe LOVE: inspiracje na prezent na imieniny dla mężczyzny Jaki prezent wybrać dla bliskiego mężczyzny? Wybierz prezent na imieniny dla mężczyzny, który obudzi w nim małego chłopca! Odrzuć w kąt…
Zobacz więcej ...