Pomysły na ciekawe prezenty ślubne

Total
0
Shares

Co podarować młodej parze? To pytanie spędza sen z powiek wielu zaproszonym na ślub gościom. Tradycyjna koperta może zostać odebrana jako ?pójście na łatwiznę?, a żelazko lub odkurzać niekoniecznie spotkają się z entuzjastycznym przyjęciem? Jak znaleźć odpowiedni podarunek?

Drobny upominek

Jeżeli jesteśmy zaproszeni tylko na sam ślub, nie musimy wydawać dużo pieniędzy i szukać drogiego prezentu. W takiej sytuacji wystarczy jedynie drobny upominek, chyba, że sami czujemy potrzebę kupienia czegoś ?porządniejszego?. Najpierw poruszmy drażliwą często kwestię kwiatów ? coraz więcej par wprost wyraża swoje życzenie, aby zrezygnować z obdarowywania ich tym pięknym, ale mało praktycznym i nieraz kłopotliwym podarunkiem. Jeżeli na zaproszeniu młodzi napisali, że oczekują kawy, herbaty, książek czy innych przedmiotów, nie opierajmy się. Nie chcemy przecież uszczęśliwiać ich na siłę ogromnym bukietem, z którym nie będą mieli co zrobić po zakończeniu uroczystości. Jeśli jednak nie otrzymaliśmy żadnej wskazówki, pomyślmy, co sprawiłoby radość nowożeńcom. Spróbujmy wybrać coś pasującego do ich zainteresowań, pasji, czy też nawiązującego do naszej znajomości.

Podaruj przeżycia

Ciekawym i coraz bardziej popularnym trendem jest wręczanie młodej parze różnego rodzaju bonów i voucherów, pozwalających na przeżywanie wspólnych, pełnych emocji chwil. Świetnym pomysłem jest zakupienie wyjazdu do SPA lub biletu na podróż w miejsce, do którego zawsze młodzi chcieli się wybrać. Po całym zamieszaniu związanym z organizacją ślubu i wesela, z pewnością chętnie odetchną i spędzą jakiś czas tylko we dwoje. Nie musi być to od razu długa podróż poślubna ? pamiętajmy, aby prezent był dopasowany do naszych możliwości finansowych! Możemy jednak kupić wyjazd weekendowy, z długim terminem ważności. Równie popularne są karty wstępu do kina, klubów, restauracji itp. Jeśli chcemy kupić prezent, a brak nam gotówki, mamy przed sobą wiele opcji ? jedną z nich jest chwilówka przez internet, będąca szybkim sposobem uzyskania dodatkowych pieniędzy.

Praktycznie i? z polotem!

Zdecydowałeś się na kupienie praktycznego prezentu? Świetnie, nie ograniczaj się jednak do żelazka, deski do prasowania, miksera? Te przedmioty tak czy inaczej młodzi będą musieli kupić, lepiej więc skupić się na rzeczach, które nie są niezbędne, a jednak mogą sprawić im mnóstwo radości. Takim sprzętem jest np. ekspres do kawy, ekskluzywny zestaw pościeli, obraz (dopasowany do wystroju wnętrza i gustu gospodarzy). Najważniejsze, aby prezent był dobrany do indywidualnych upodobań młodej pary, dlatego warto przed jego zakupieniem zrobić mały ?wywiad?.

Artykuły podobne

Karnawałowa przebieranka

Zbliżający się wielkimi krokami karnawał sprzyja balom kostiumowym albo imprezom tematycznym, w których coraz częściej udział biorą także dorośli. Jeśli zostałeś zaproszony na taką imprezę, lecz nie wiesz jak skompletować…
Zobacz więcej ...

Klucz do pięknych włosów

Najwspanialsza nawet fryzura nigdy nie będzie wyglądała naprawdę zjawiskowo, jeśli włosy nie będą wystarczająco zadbane i wypielęgnowanie. Niestety, niektóre typy włosów, pomimo różnych prób poprawienia ich kondycji, wciąż sprawiają ich…
Zobacz więcej ...