Precz z monotonią w kuchni!

Total
0
Shares

?Co dziś na obiad?? jest pytaniem, które w naszych domach pada chyba najczęściej. Nic dziwnego- smaczny i zdrowy posiłek to ważny punkt dnia. Zjadłoby się coś pysznego, konkretnego, domowego… a tu znowu spaghetti.

Często brak nam inwencji czy fantazji, by wysilić się na coś spoza stałego repertuaru dań. Dlaczego? Wszystko co nowe, wydaje się skomplikowane. Choć trudno w to uwierzyć: sztuka kulinarna jest dla ludzi! Mając do dyspozycji odpowiednią pomoc, nikt nie polegnie w walce z garami!

Znany i lubiany kucharz, Jamie Oliver w swojej najnowszej na polskim rynku książce, prezentuje ponad 120 propozycji dań obiadowych. Wszystkie są nowatorskie, proste i szybkie. Co ważne: składniki, których autor używa do przygotowania potraw można spokojnie kupić w polskim sklepie!

Gdy ktoś znów głośno zapyta: ?Co dziś na obiad?? wystarczy tylko sięgnąć po tę magiczną książkę i przejść od słowa do czynu! 🙂

Gdzie: w dobrej księgarni

Ile: ok. 35 zł

Artykuły podobne

Lodówkowa karafka

Biorąc pod uwagę, że nigdy nie wiadomo jak para młoda zechce urządzić swoje gniazdko, szklana karafka lodówkowa wydaje się być bardzo bezpiecznym prezentem ślubnym. W końcu, jakby nie było, nie…
Zobacz więcej ...