Prezent dla dziecka na święta first minute

Total
0
Shares

Prezent dla dziecka na święta ? po tym jak poszukiwaliśmy świątecznego podarunku first minute dla niego i  dla niej, nadszedł czas na propozycje dla najmłodszych. Najmłodszych, co nie znaczy mniej wybrednych. Jak znaleźć ten wymarzony upominek, kiedy czas ucieka, a Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami? Przypomnijmy sobie, o czym sami marzyliśmy w dzieciństwie. Pisanie listów do świętego Mikołaja, wypatrywanie pierwszej gwiazdki i towarzysząca całemu wieczorowi ciekawość, co znajdzie się pod choinką ? tak w skrócie wyglądają święta oczami dziecka, dla którego świąteczny podarunek jest naprawdę wielkim przeżyciem. Z tego względu w te święta warto wykazać się kreatywnością, żeby rozpakowywaniu podarunku nie towarzyszyło pełne zawodu westchnięcie, tylko autentyczne: wow! Jaki świąteczny prezent dla dziecka rozpromieni ukochaną buźkę? Z pewnością taki, który spełni najskrytsze marzenia naszego malucha. Jeśli wciąż nie masz pomysłu na osobisty, a zarazem oryginalny upominek, koniecznie sprawdź nasze propozycje na świąteczne prezenty dla dziecka first minute.

Dziwne stwory w realnym świecie

Każdy mający w domu malucha, na pewno dumnie eksponuje malarskie arcydzieła swojego dziecka np. na drzwiach lodówki. Niezwykle interesującym pomysłem jest zlecenie wykonania np. breloczka lub maskotki na podstawie rysunku naszej pociechy. Nietypowy, świąteczny upominek sprawi, że dziecięca wyobraźnia trafi do realnego świata, a kilkulatek będzie mógł z dumą pochwalić się rówieśnikom zabawką zaprojektowaną właśnie przez niego. Spełnienie dziecięcych marzeń jest naprawdę możliwe i na tym właśnie polega magia świąt!

dla dziecka first1

fot.fpiec.pl

Lalka ? podobizna naszego dziecka

To, o czym kiedyś mogliśmy tylko pomarzyć, dziś jest możliwe. Kolejną propozycją na personalizowany podarunek, tym razem tylko dla małych dam, jest zlecenie wykonania lalki, która będzie podobizną naszego dziecka. Każda dziewczynka, gdy zobaczy lalkę stworzoną na swoje podobieństwo, z pewnością będzie zaskoczona i przeszczęśliwa, a nasz upominek stanie się ulubionym towarzyszem wszelkich zabaw. Lalka stworzona z miłością, której nie znajdziemy na sklepowych półkach za kilka lat stanie się również niesamowitą pamiątką ? jest ona przecież miniaturą naszej ukochanej pociechy. Czy można wymyślić jeszcze bardziej osobistą zabawkę?

dla dziecka first2

fot. szczecin.wyborcza.pl

Personalizowana układanka

Kolejnym niespotykanym upominkiem mogą być puzzle ? ich układanie ucieszy każdego malucha powyżej trzech lat. Stopień trudności powinien być również dostosowany do wieku dziecka, dla którego ma być przeznaczony świąteczny prezent. Jeśli wciąż mamy nieco czasu, warto wykazać się inwencją i zamiast kupować pierwszą z brzegu układankę, zamówić fotopuzzle. Ta personalizowana zabawka zostanie stworzona na podstawie wybranej przez nas fotografii. Zadaniem maleństwa może być ułożenie swojego portretu, jak i np. rodzinnego zdjęcia z wakacji. Układanie puzzli, na którym znajdzie się nasza pociecha, będzie podwójną frajdą.

dla dziecka first3

fot. happyfoto.at

Siedzisko dla księcia i małej księżniczki

W te święta szukasz dekoracyjnego, a zarazem praktycznego prezentu dla dziecka? Doskonałym rozwiązaniem będzie personalizowane siedzisko, które nie tylko urozmaici dziecięcy pokoik, ale także stanie się nieodłącznym kompanem pociechy podczas bajkowych maratonów. Jeśli na kolorowym siedzisku znajdzie się imię malucha, już nikt będzie miał wątpliwości, do kogo należy ten zacny tron. Kreatywny, a zarazem jakże wygodny prezent.

dla dziecka first4

fot. personalcreations.com

Mebel na długie, zimowe wieczory

Jak spędzamy długie, zimowe wieczory? Rozmawiając z rodziną, czytając książki, wygrzewając się przy kominku lub oglądając telewizję. Do wszystkich tych czynności przydać się może personalizowany, bujany fotel dla malucha. Gwarantujemy, że przez najbliższy czas będzie to ulubiony mebel w domu, a zasypianie naszego dziecka stanie się proste jak nigdy dotąd:)

dla dziecka first5

fot. personalcreations.com

Ocieplacz dla małej syrenki

Koce dla dzieci? To już przeżytek. Ostatnio Internet oszalał na punkcie koca w kształcie syreniej płetwy. Kiedy temperatura zacznie spadać, każda dziewczynka z przyjemnością założy swój ocieplacz, dzięki któremu będzie mogła poczuć się niczym bajkowa syrenka Ariel. Jeszcze lepiej, jeśli na ciepłym ogonku pojawi się imię naszej pociechy. Taki niebanalny, przytulny upominek sprawdzi się szczególnie w te wieczory, gdy za oknem śnieg i mróz. Nic dziwnego, że syreni ogon coraz chętniej zakładają nie tylko dziewczynki, ale również dorosłe kobiety.

dla dziecka first6

fot. gifts.com

Nadal poszukujesz inspiracji? Więcej prezentów dla dzieci znajdziesz tutaj.

Artykuły podobne