10 lat emisji tego serialu a niektórym nadal mało. Prawdziwie oddani fani przyjaciół nie zapomnieli o perypetiach szóstki zakręconych nowojorczyków. Czym możemy obdarować kompletnego friends-freaka?

Plakaty

Na wysokości

Przyjaciele (Lunch On A Skyscraper), jest plakatem przedstawiającym bohaterów telewizyjnego sitcomu “Przyjaciele” spożywających lunch na belce wiszącej na drapaczu chmur. W dole widać panoramę miasta. Plakat możemy powiesić w mieszkaniu, biurze, klubie, restauracji, hotelu itp.

prezent_dla_fanow_przyjaciol_plakat_sniadanie

fot. eplakaty.pl

Symbol przyjaźni

Jeden rzut oka na plakat wystarczy aby poznać że dotyczy on amerykańskiego serialu komediowego “Friends?. Mimo że nie ma na nim postaci nowojorskich przyjaciół to czytając powiedzonka i cytaty bohaterów serialu i oglądając małe rysuneczki charakterystycznych przedmiotów jak sofa, sztućce, miotła, gitara, filiżanka kawy, telefon plakat dostarcza nam wystarczającą porcję informacji dotyczących serialu. Ten humorystyczny plakat znajdzie swoje miejsce w pokoju osoby z poczuciem humoru o wesołym usposobieniu.

prezent_dla_fanow_przyjaciol_plakat

fot. eplakaty.pl

Kubek

Spoglądając na turystyczny kubek do kawy z nadrukiem Central Perk od razu przypomnisz sobie fantastyczny amerykański serial komediowy “Friends”. Główni bohaterowie komedii spotykają się właśnie w kawiarni Central Perk. Kubek ten będzie świetnym prezentem dla miłośnika tego serialu . Idealny na prezent dla bliskiej osoby, lubiącej serial Friends – Przyjaciele. Pij poranną kawę w kubku z Twoim ulubionym motywem nawet jeśli się bardzo spieszysz.

prezent_dla_fanow_przyjaciol_kubek

fot. eplakaty.pl

DVD

DVD z ulubionym serialem to jest to! Teraz można go oglądać zawsze kiedy ma się na to ochotę i to w najlepszej jakości! Poszukaj wydania z kilkoma sezonami lub kup całą kolekcję, która zaspokoi głód każdego fana serialu.

prezent_dla_fanow_przyjaciol_dvd_komplet

fot. pinterest.com

Książka

Choć trudna do znalezienia w Polsce to nie niemożliwa. Najłatwiej będzie dostać wydania w języku angielskim, ale warto przeszperać popularne serwisy aukcyjne, bo właśnie tam można znaleźć prawdziwe perełki, choć musimy uzbroić się w cierpliwość – łatwo nie będzie.

prezent_dla_fanow_przyjaciol_ksiazka

fot. allegro.pl

 

Przyjaciół trzeba szanować, wspierać i… dawać im prezenty. Nawet jeśli są zbzikowani na punkcie starego serialu. Mają prawo, w końcu to jeden z najbardziej kultowych obrazów jakie powstały w USA. Sprawmy im odrobinę radości np. w urodziny.

Artykuły podobne