Cinema - prezent na dzień chłopaka

Prezent na Dzień Chłopaka: 5 pomysłów dla miłośnika kina

Total
0
Shares

Twój chłopak uwielbia oglądać filmy, chodzić do kina, udzielać się na forach dyskusyjnych o tematyce filmowej? W takim razie na zbliżający się Dzień Chłopaka masz ułatwione zadanie. Wykorzystaj zainteresowania swojej drugiej połówki i podaruj mu prezent, z którego na pewno będzie zadowolony.

Super plakat

plakat filmowy dla miłośnika kina

fot. Movie Poster Shop

Jeżeli Twój mężczyzna lubi zagospodarować przestrzeń na ścianach zakup dla niego plakat ulubionego filmu. Masz dwie opcje ? zakupić oryginalny plakat filmowy lub coś bardziej osobistego, czyli poster personalizowany. Druga propozycja na pewno rozbawi Twoją drugą połówkę, zwłaszcza, gdy zamieścisz Wasze twarze na przykład na plakacie z Titanic?a.

Muzyka filmowa

CD z muzyką filmową dla miłośnika kina

fot. matras.pl

Zdecydowana większość miłośników kina bardzo ceni w produkcjach filmowych ścieżki dźwiękowe. Jeśli wiesz, muzyka z którego filmu szczególnie zachwyciła Twojego partnera podaruj mu CD, na którym będzie mógł jej posłuchać. Możesz także wybrać składankę z największymi muzycznymi hitami z filmów.

Historia filmu

historia polskiego filmu dla miłośnika kina

fot. matras.pl

Sa dwa typy miłośników kina. Pierwszym z nich są fani współczesnych produkcji, którzy nie zagłębiają się w początki kina. Drugi typ to osoby interesujące się historią kina. Jeśli Twój chłopak należy do tej właśnie grupy, podaruj mu książkę na temat dziejów filmu. Na rynku istnieje wiele lektur w tej dziedzinie, więc wybór jest naprawdę szeroki.

Gra filmowa

gra dotycząca wiedzy filmowej dla miłośnika kina

fot. imged.pl

Jeśli chcesz zapewnić chłopakowi filmową rozrywkę bez oglądania filmu daj w prezencie grę dotyczącą wiedzy na temat polskich produkcji. Taka planszówka nie tylko zapewni świetną zabawę, ale także poszerzy wiedzę na temat polskiej kinematografii.

Kinowy klimat

naczynie do prażenia kukurydzy dla miłośnika kina

fot. cookandlove.pl

Niewątpliwie, filmy najlepiej ogląda się w kinie. Niestety, nie zawsze mamy taką możliwość. Na szczęście możemy chociaż odrobinę przybliżyć ten klimat dzięki pachnącej prażonej kukurydzy. Wy wydobyć z niej pełen aromat przygotuj ją w specjalnym naczyniu do popcornu. Z takim prezentem Twój mężczyzna będzie mógł poczuć kinowy klimat nawet w domu na kanapie.

Kiedy przygotowujesz prezent na Dzień Chłopaka pamiętaj, by dobrze zastanowić się nad tym, co obdarowywany lubi. Jeśli jest fanem kina to jestem pewna, że już wybrałaś odpowiedni podarunek 🙂

Czytaj więcej:

Prezent na Dzień Chłopaka dla prawdziwego gentleman’a

Nietypowy prezent na Dzień Chłopaka

Artykuły podobne