prezent na ślub koleżanki_jak wybrać prezent?

Prezent na ślub koleżanki ? jak wybrać odpowiedni podarunek?

Total
0
Shares

Żeby wybrać prezent na ślub koleżanki musisz kierować się kilkoma prostymi zasadami. Przecież nie chcesz kupić byle jakiego prezentu, ale taki, który się spodoba. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny mini-poradnik, który pomoże Ci zdecydować, co Twojej koleżance i jej przyszłemu małżonkowi na pewno przypadnie do gustu.

  1. W jakiej sytuacji obecnie znajdują się Młodzi?

Kwestie mieszkaniowe

prezent na ślub koleżanki_kwestia mieszkania

fot. flatmate.com

Zapewne wiesz, czy Twoja koleżanka mieszka z narzeczonym we własnym przytulnym gniazdku. A może wciąż u rodziców lub ze współlokatorami?

Jeśli właśnie urządzają lub planują urządzać własne mieszkanie wybierz coś, co będzie dla nich przydatne. Nowoczesny toster? Stylowy obraz? Piękna karafka, która będzie jednocześnie praktyczna i ozdobna? Upewnij się tylko, że nie będzie to prezent z serii ?1 z 10?, bo nikomu nie potrzeba siedmiu różnych zestawów noży.

Zasłużony urlop we dwoje

prezent na ślub koleżanki_wakacja

fot. bridealguide.com

Spróbuj sobie przypomnieć, kiedy ostatnio koleżanka wspominała Ci o wspólnym wyjeździe ze swoim facetem. Dawno? W takim razie ucieszą się z podarunku typu romantyczny weekend w SPA lub wycieczki w góry. Pamiętaj tylko, żeby termin urlopu podarunkowego nie kolidował z miesiącem miodowym, jeśli się na taki wybierają.

Prezent na ślub koleżanki – romantyczny wieczór

prezent na ślub koleżanki_romantyczna kolacja

fot. sloshspot.com

Koleżanka nie raz narzekała, że w ich życiu jest dużo pracy i w zasadzie nie mają czasu na spędzenie romantycznego wieczoru? Zapewnij go dla nich! Na prezent na ślub dla koleżanki podaruj voucher na bilet do teatru, czy opery wraz z romantyczną kolacją w eleganckiej restauracji. Z pewnością Nowożeńcom przydadzą się takie wieczorne atrakcje.

Dziecko w drodze?

prezent na ślub koleżanki_dziecko w drodze

fot. pinterest.com

Być może przyszli Państwo Młodzi spodziewają się potomstwa? W takiej sytuacji na pewno przydadzą im się akcesoria dla dziecka, typu łóżeczko, kołyska, czy przewijak. Przecież prezent na ślub koleżanki może być także prezentem dla jej dziecka. Spróbuj umówić się z kilkoma innymi gośćmi, że każdy z Was kupi coś innego i wspólnie stworzycie niemowlęcą wyprawkę.

   1. Prezent na ślub dla koleżanki musi być zgodny z jej trybem życia

prezent na ślub koleżanki zgodny z tryebm jej życia

fot. therange702.com

Prezent na ślub dla koleżanki będzie trafiony tylko wówczas, gdy będzie pasował do jej stylu życia. Jeśli jest domatorką, którą męczą podróże to wyjazd w góry raczej jej nie ucieszy. Wtedy kup prezent, który pomoże zrelaksować się w domu. Może fotel-hamak, w którym razem z mężem będą mogli obejrzeć film, czy poczytać fascynującą książkę?

   1. Co lubią Młodzi? Jaki jest ich styl?

prezent na ślub koleżanki_styl państwa młodych

fot. ink361.com

Jeśli postanowiłaś kupić prezent na ślub dla koleżanki do domu, dobrze się zastanów jaki styl wraz z przyszłym małżonkiem lubią. Są raczej tradycjonalistami, czy może cenią sobie nowoczesny design? Przecież prezent od Ciebie nie może zaburzać koncepcji ich wymarzonego wnętrza. Dopasuj ślubny podarunek do ich gustu, w przeciwnym razie prezent może ich nieszczególnie ucieszyć.

   1. Prezent na ślub koleżanki niech będzie tym, czego potrzebuje

prezent na ślub koleżanki_czego potrzebują Młodzi?

fot. keypersonofinfluence.com

Ostatnia, ale chyba najważniejsza zasada! Zanim wybierz prezent ślubny zastanów się, czego tak naprawdę Młodzi potrzebują. Mogą właśnie przeprowadzać się do nowego mieszkania, ale jednocześnie mieć już wszystko, co ma się w nim znajdować. Wtedy nie warto na siłę ich uszczęśliwiać meblem, czy nawet dekoracją.

Spróbuj sobie przypomnieć ? możliwe, że koleżanka ostatnio wspominała, że coś by im się przydało, ale na razie nie mają na to budżetu. Jeśli podarujesz im coś takiego, na pewno szczerze się ucieszą.

 

Jeśli przeczytałaś wszystkie powyższe rady i wciąż nic nie przychodzi Ci do głowy, to najlepszym pomysłem może okazać się koperta z gotówką. Lepiej, kiedy Młodzi sami wybiorą sobie, w co zainwestować, niż podarować im prezent na wesele, który nigdy im się nie przyda.

Więcej ślubnych inspiracji:

Prezent na ślub – jaki upominek podkreśli wyjątkowy charakter okazji?

Jak wybrać prezent na wesele, kiedy nie znamy dobrze Młodej Pary?

Artykuły podobne

Byczek ekshibicjonista

Byczek ten nie wie co to wstyd. Chętnie pokaże, co skrywa pod obszernym, czarnym płaszczem. Całe przedstawienie trwa 40 sekund i obejmuje trzęsienie pisiorkiem w rytm bawarskiego jodłowania. Aby zachęcić…
Zobacz więcej ...