prezenty dla dzieci na powitanie nowego roku szkolnego

Prezenty dla dzieci na powitanie roku szkolnego

Total
0
Shares

Kolejny rok szkolny tuż tuż, dlatego dobrze zadbać o dobre samopoczucie dziecka przy okazji powrotu do szkolnej ławy. Specjalnie na 1go września przygotowaliśmy prezenty dla dzieci, które umilą im zakończenie wakacji i powitanie podręczników. Sprawdź jakimi propozycjami chętnie się dzielimy, a  w komentarzu daj znać, jak zareaguje na nie Twój ukochany uczeń.

Prezenty dla dzieci: spersonalizowany notes

prezenty dla dzieci_zeszyt z fajną okładką

fot. notonthehighstreet.com

Pamiętasz, kiedy jako dziecko przygotowujące wyprawkę wybierałaś zeszyty z najładniejszymi okładkami? Wychodziło się wówczas z założenia, że w takim notatniku jaki nam się podoba, znacznie chętniej będziemy robić notatki, a i sam charakter pisma będzie bardziej schludny. Współcześni uczniowie mają tak samo, jak my kiedyś. Z tego powodu wybierz dla dziecka spersonalizowany notes, w którym z chęcią będzie odrabiało lekcje.

Prezenty dla dzieci: worek na buty

prezenty dla dzieci_worek na buty

fot. archiwum.allegro.pl

Przykrym obowiązkiem pewnie każdego dziecka jest zmiana obuwia. Noszenie worka jest niewygodne, a nie zawsze możemy zostawiać szkolne buty w szatni. Żeby uczynić dla dziecka tą konieczność bardziej przyjemną, wybierz dla niego worek na buty ze śmiesznym nadrukiem. W fajnej torbie uczeń będzie nosił szkolne obuwie z dumą!

Prezenty dla dzieci: modny plecak

prezenty dla dzieci_modny plecak

fot. global.rakuten.com

Jasna sprawa, że każdy dzieciak chce wkroczyć w nowy rok szkolny z nowym plecakiem. Jest to niemalże wyznacznik szkolnej mody. Tornister, który się podoba powoduje, że uczeń z większą przyjemnością go nosi. Właśnie dlatego powinniśmy dbać o to, żeby codzienne obowiązki, które zajmują sporą część życia dzieciaków miały w sobie coś przyjemnego. Oczywiście przy wyborze takiego prezentu kieruj się nie tylko estetyką, ale przede wszystkim praktycznością oraz dobrym wyprofilowaniem tornistra. W końcu dźwigane w nim będą kilogramy wiedzy.

Prezenty dla dzieci: szczęśliwe pióro

prezenty dla dzieci_szczęśliwe pióro

fot. peytonstreetpens.com

Pamiętasz, kiedy na ważnych klasówkach używało się specjalnego długopisu, który przeznaczony był tylko na tą okazję? Był niczym talizman, dzięki któremu ocena miała być wyższa. Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego podaruj dziecku pióro lub długopis, który będzie przynosić uczniowi szczęście. Fajnie jeśli wygrawerujesz imię lub sentencję, która będzie dodatkowo motywować do nauki.

Prezenty dla dzieci: zajęcia pozaszkolne

prezenty dla dzieci_zajęcia pozaszkolne

fot. blogwithmom.com

Nie samą szkołą dziecko żyje. Poza nią dobrze zorganizować mu jakieś zajęcia dodatkowe, zupełnie niezwiązane z tym, co robi w szkole. Dzięki takiej odskoczni z jednej strony uczeń będzie bardziej zrelaksowany, z drugiej będzie mógł lepiej skupić się na odrabianiu lekcji. Dobrze, kiedy dodatkowe zajęcie związane będzie z muzyką lub sportem. Takie aktywności wpłynął korzystnie na zdrowie fizyczne dziecka, po dniu siedzenie w pochyleniu nad książką.

Szukasz więcej pomysłów na prezenty dla dzieci? Zajrzyj tutaj:

Balonowe dekoracje DIY na przyjęcie urodzinowe dla dziecka! Zainspiruj się i stwórz bajkowy klimat za pomocą balonów!

Pokemon party! Zainspiruj się trendami zza Oceanu i zorganizuj najlepszą pokemonową imprezę wszechczasów!

 

Artykuły podobne

Krówkowe rękawice

Rękawice kuchenne to rzecz bez której ciężko się w kuchni obyć. Bo czy wyobrażacie sobie wyjmowanie gorącej potrawy z piekarnika gołymi rękami? Nie sądzę. No chyba że z utęstknieniem marzycie…
Zobacz więcej ...

Elegancki nóż do truskawek

Sprytne urządzenie, które łatwo, szybko i przyjemnie pomoże uporać się z trudnymi do usunięcia szypułkami. Zrób koktajl, upiecz ciasto, albo przygotuj pyszną sałatkę owocową i nie trać czasu na szorowanie…
Zobacz więcej ...