Prezenty ekstremalne dla

Prezenty ekstremalne dla grupy osób

Total
0
Shares

Prezenty ekstremalne dla paczki znajomych to ciekawy sposób na wspólne spędzenie czasu. Pogoda wakacyjna sprzyja zazwyczaj takim ekstremalnym aktywnościom na świeżym powietrzu. Pasują one jako organizacja kinderbalu, czyichś urodzin, wieczorku panieńskiego, czy kawalerskiego, ale także na wesela w plenerze albo na wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe. Możesz wypożyczyć wtedy takie oto niespodzianki dla całej grupy osób:

Prezenty ekstremalne dla najmłodszych:

dmuchane zamki, zjeżdżalnie, tory przeszkód, eurobungee, quady i autka akumulatorowe. Poza tym maszynę do robienia waty cukrowej lub popcornu, butlę z helem do napełniania balonów. Możesz też wynająć magików albo animatorów, którzy m.in. pomalują dzieciom buźki albo włosy. Wspomnienia dobrze utrwalą fotobudki ze śmiesznymi gadżetami.

Prezenty ekstremalne dla grupy dorosłych znajomych:

możesz wypożyczyć bungee run gdzie dwie osoby w uprzęży rywalizują biegnąc i naciągając maksymalnie linę, do której są przypięte. Możesz też wypożyczyć potrójne spodnie do wyścigów, siłomierz młot (plastikowy młot i kowadło do wyłonienia najsilniejszego spośród was), symulator formuły, żyroskop (obracające się pierścienie, które pomagają poczuć się jak astronauta), ściankę wspinaczkową, segway?e (pojazdy na dwóch kółkach), dmuchany ring bokserski z dużymi rękawicami, byka rodeo, symulator surfingu, latające rowery (połączenie huśtawki i rowerów), bramkę celnościową i radarową (pierwsza sprawdza twoją celność, druga prędkość z jaką kopiesz piłkę), sprzęt do strzelania z łuku, piłkarzyki z ludzi, zorbing dla kilku osób, stroje sumo z gąbki albo sztuczną krowę do zawodów w dojeniu na czas lub na ilość wydojonego mleka. Spływ kajakami lub pontonami też przyprawi was o dreszczyk emocji.

Standardowe prezenty ekstremalne

Ze sprawdzonych standardów polecam: paintball, park linowy z najtrudniejszymi trasami lub pokoje z pułapki. Może wspólny wypad do Energylandii albo innego wesołego miasteczka w innym kraju? Z dobrą paczką znajomych możesz zorganizować nawet przejazd przez ciekawe miasto na hulajnogach elektrycznych, połączony ze zwiedzaniem lub zaplanować wycieczkę np. do Słowackiego Raju gdzie jest dużo wspinania się obok małych wodospadów. Jeśli jesteście wysportowani, proponuję zamówić serię takich samych koszulek dla waszego teamu i zapisać się na bieg górski lub ekstremalny bieg z przeszkodami, o którym wspominałam w poście o Prezentach ekstremalnych.

Z roku na rok pomysłów na zabawy grupowe przybywa. Niektóre możesz też wymyślić sam, zachowując zasady bezpieczeństwa. Ostatnio braliśmy udział nawet w malowaniu Fiata 126p, a potem w pobijaniu rekordu w ilości osób, która się do niego zmieści.

Kilka konkretnych podpowiedzi na ekstremalne spędzanie czasu znajdziesz TUTAJ. Najwięcej propozycji i firm, które organizują takie eventy znajdziesz w większych miastach, takich jak WarszawaKrakówWrocławPoznańŁódźKatowice, czy Lublin.

Artykuły podobne