Prezenty na Komunię 2015 powyżej 1000 złotych

Total
0
Shares

Ostatni wpis komunijnego cyklu to świetna okazja żeby zaszaleć i pokazać Wam najbardziej ekstrawaganckie i  drogie prezenty. Dzisiaj nic nas nie ogranicza, więc sprawdźmy, co można kupić gdy cena nie jest problemem.

Produkty Apple

Nigdy nie wyjdą z mody i każdy za nimi szaleje. Chcesz być trendy? Postaw ?I? przed swoim telefonem, tabletem czy? zegarkiem. Fani gadżetów oszaleją na ich punkcie, a z pewnością zapomną też czym jest nuda ? apple store oferuje tysiące aplikacji z grami, także takich, które nie tylko bawią, ale i uczą.

Apple iPhone 5C to ciekawy telefon dla dzieci, który przykuje ich uwagę kolorową obudową, iPad mini świetnie sprawdzi się w długich podróżach, zastąpi czytnik książek, laptopa na którym można oglądać bajki a w dodatku jest mały i lekki. Z kolei najnowsze dziecko Appla to iWatch ? niestety jeszcze niedostępny w Polsce, można go znaleźć w przedsprzedaży w salonach w Berlinie. Myślę, że taki prezent będzie ogromnym zaskoczeniem, ale zdobycie go będzie kosztowało dużo trudu? i pieniędzy.

Apple iPhone 5C 8GB ? od 1499 złPrezent na Komunię iPhone

Apple iPad Mini Retina 16GB ? od 1655 złPrezent na Komunię iPad

Apple Watch ? w zależności od rodzaju od 1799 zł do 67.000 zł

 Prezent na Komunię -iWatch

Wycieczka do Disneylandu dla całej rodziny!

Godziny zabawy w najsłynniejszym parku rozrywki? Każdy ma na to ochotę! Ponadto rejs po Sekwanie, zwiedzanie najważniejszych zabytków Paryża ? coś dla dzieci i rodziców, a przede wszystkim niezapomniana przygoda! Cena za osobę to około 887 złotych z transportem, noclegiem i wyżywieniem i biletami wstępów do wszystkich atrakcji.

Prezent na Komunię - wycieczka do Disneylandu

Mini-pojazd

Może nie do końca taki mini, ale dający dużo frajdy. Swojego czasu, a może i nadal wzbudzają kontrowersję, jednak quady to wciąż niekwestionowani mistrzowie jeśli chodzi o komunijne prezenty. Niestety według prawa 8-9 latkowie nie mogą na nim jeździć, gdyż uprawnienia, czyli kartę motorowerową (konkretnie prawo jazdy kategorii AM) mogą otrzymać dopiero w wieku 14 lat. Nie byłabym sobą gdybym nie przedstawiła alternatywy ? hulajnogi spalinowej. Jest stosunkowo tania w utrzymaniu i przede wszystkim bezpieczna ? nie rozpędzi się bardziej niż do 25km/h, waży niecałe 20 kg, więc nie przygniecie dziecka w razie upadku. Można jeździć na niej na siedząco lub stojąco ? ponoć wrażenia są niezapomniane.

Quad KINGHWAY 250MR CAT – 5 500 złPrezent na Komunię Hulajnoga spalinowa

Hulajnoga spalinowa z amortyzatorem  – 1049 złPrezent na Komunię quad

Warto pamiętać, że komunia to nie tylko prezenty, ale przede wszystkim duchowe przeżycie. Wybierzmy mądry prezent ? niekoniecznie drogi. W poprzednich częściach znajdziecie prezenty do 100, 500 i 1000 zł. A co Wy kupilibyście jako komunijny prezent gdyby nie ograniczał Was portfel?

Zobacz inne pomysły na prezent w wyszukiwarce prezentów Jakiprezent.pl

Artykuły podobne

Podkładki – klisze

Podkładki pod kubek, łączące w sobie filmową inspirację z awangardową formą, z pewnością odmienią waszą kuchnię. Koniec z nudą! Nie martwcie się, nie pocięliśmy taśmy z waszymi ulubionymi klasykami 😉…
Zobacz więcej ...