prezenty na wakacje

Prezenty na wakacje

Total
0
Shares

Jakie wybrać prezenty na wakacje? Lato, lato wszędzie oszalało zwariowało moje serce. By zwariowały serca naszych pociech podczas urlopów, dobrze jest zapewnić im dobrą zabawę. Jeśli dzieci będą zajęte to i my odpoczniemy. Przede wszystkim można je dać dzieciom z okazji  urodzin, jeśli mają je w okolicach czerwca, lipca lub sierpnia. Jeśli nie obchodzą w tym czasie swoich uroczystości Dzień Dziecka będzie dobrym pretekstem lub zakończenie roku przedszkolnego lub szkolnego.

Bańkowe prezenty na wakacje

Zacznę od niezniszczalnych baniek lub zwykłych baniek mydlanych. Urządzeń do tej zabawy jest bardzo dużo, począwszy od małych podręcznych pojemników, przez ?suszarko ? pistolety? a skończywszy na kijkach ze sznurkiem do puszczania mega dużych baniek. Sznurkowe urządzenia można wykonać nawet samemu. Dla dziewczynek jest nawet lalka Barbie syrena, z której ogona można puścić wiele baniek na raz.

Kąpielowe prezenty na wakacje

Pozostając w tematyce kąpielowej najmłodszych ucieszy na pewno piłka odbijająca się od wody lub żelowa kolorowa kąpiel (w zestawie proszek do robienia żelu z wody we wannie i drugi proszek do zamiany żelu w wodę. Taka żelowa kąpiel zmienia kolory z żółtego na zielony, z pomarańczowego na zielony i niebieski, a potem na fioletowy). Do kąpieli polecam jeszcze rybkę robota elektronicznego, specjalne lampki do kąpieli (gdy zgaśnie światło efekty będą niesamowite), nakładkę na kran Perlator LED, która daje efekt świecącej wody w zależności od temperatury. Przy takich świetlnych efektach dziecko samo zaczyna myć chętnie ręce. Poza tym stojak na szczoteczkę do zębów z klepsydrą.

Dmuchane prezenty na wakacje

Zaś z dmuchanych zabawek na plażę polecam miecz laserowy, dmuchany mikrofon, nadmuchiwany walec do turlania lub pompowana beczka śmiechu, w której dzieci obracają się w środku jak chomiki. Do tego  piłkę plażową i maskę (ostatnio są do kupienia maski zakrywające całą twarz, można w nich swobodnie oddychać) lub okularki, płetwy i rurkę do nurkowania, a dla młodszych koło dmuchane, pontonik z przeźroczystym dnem do oglądania rybek i muszelek, materac albo skrzydełka. Na działkę lub do ogrodu przyda się też dmuchana zjeżdżalnia wodna lub ślizgawka wodna ogrodowa.

Piaskowe prezenty na wakacje

W tej kategorii aż roi się od gotowych zestawów w sklepach. Ciekawe wśród plastikowych foremek są zabawki przelewowe, w których woda porusza różne elementy w środku. Z foremek można też wypatrzeć ciekawe kształty do budowania wieżyczek w zamku. Polecam również zaopatrzyć dzieci w siatki na kijku do łowienia rybek.

Pozostaje mi tylko życzyć udanego urlopu.

Jeśli nie wiesz co kupić kilkulatkowi na prezent zapraszam do wpisów o roczniaczkach, dwulatkach, trzylatkach, czterolatkach oraz pięciolatkach.

Artykuły podobne

Pomysłowe opakowanie prezentu

Drobiazgi wręczane jako upominki wymagają ładnego opakowania. Wszyscy dobrze wiemy, ile radości dostarcza samo rozpakowywanie prezentu. Niezależnie od tego, czy wewnątrz kryje się coś wybitnie wspaniałego, czy przeciętnego, każdy bardzo…
Zobacz więcej ...