Prezenty spersonalizowane z okazji Dnia Chłopaka

Total
0
Shares

Dzień Chłopaka obchodzony jest w Polsce 30 września. Święto to obchodzi się również w innych krajach, choć nie tego samego dnia. W Norwegii wypada ono 7 października, w Indiach i Meksyku 19 listopada, w Kanadzie 25 listopada, zaś w Europie Wschodniej (Rosja, Ukraina, Białoruś) 23 lutego. Z kolei w Irlandii i w Wielkiej Brytanii Dzień Chłopaka przypada na 5 kwietnia. Okazja ta świętowana jest głównie przez nastolatków i świętowana w szkołach. Dzień Chłopaka nie funkcjonuje oficjalnie w kalendarzu jak np. Dzień Kobiet czy Dzień Mężczyzn. Stanowi ono raczej pewnego rodzaju zwyczaj o nie do końca określonym pochodzeniu. Z pewnością ma to być odpowiednik Dnia Kobiet, choć w nieco lżejszej wersji. Dzień Chłopaka tuż, tuż, zatem chcielibyśmy Wam podpowiedzieć, jakie prezenty możecie podarować swojemu ukochanemu. W tym roku stawiamy na prezenty spersonalizowane.

Coś dla miłośnika żagli

Elegancki żaglowiec wygrawerowany w trójwymiarowej statuetce. Piękny model żaglowca będzie trafionym upominkiem dla wszystkich tych, którzy w swoim życiu chcą wypłynąć na szerokie wody. Jeśli Twój chłopak jest pasjonatem wodnych przygód, taki żaglowiec będzie z pewnością prezentem trafionym w dziesiątkę. Dodatkowo istnieje możliwość wygrawerowania własnej dedykacji, dzięki czemu możesz w oryginalny sposób wyrazić swoje uczucia.

Dla Chłopaka

Źródło: crystalcity.pl

Coś dla miłośnika SPA

Jeśli Twój chłopak uwielbia godzinami siedzieć w łazience, możesz podarować mu prezent praktyczny. Komplet czterech ręczników w pięknym opakowaniu na pewno zachwyci miłośnika SPA. W dodatku na ręcznikach możesz umieścić wyhaftowany napis, na przykład Wasze imiona bądź życzenia. Haftowane ręczniki to delikatność, szyk i piękne kolory, które doskonale wkomponowują się do klimatu każdej łazienki oraz nadadzą jej nowy charakter. Miękkość, puszystość oraz bardzo dobra wchłanialność wody zapewniają uczucie całkowitego komfortu i relaksu.

Dla Chłopaka

Źródło: avaldihome.pl

Coś dla miłośników luksusu

Bardzo gustowny komplet szklany – karafka z dwoma kieliszkami ze srebrnym emblematem oraz indywidualny grawer dedykacji na karafce to wspaniały pomysł na wyjątkowy prezent. Karafka i szklanki wykonane są z grubego szkła. Zestaw odznacza się bardzo wysoką wytrzymałością, odpornością na ścieranie i matowienie. Jeśli Twój chłopak lubuje się w luksusowych prezentach, taka karafka spodoba mu się w 100%.

Dla Chłopaka

Źródło: eprezenty.pl

Coś dla miłośników spania

A co myślisz o podarowaniu swojemu chłopakowi miękkiej, ślicznej poduszki? Dodamy, że nie jest to zwykła poduszka. Ta poduszka może zawierać haft dowolnej dedykacji. Jak miło sie? do niej przytulić! Poduszka wykonana jest z mie?kkiego i miłego w dotyku materiału. Dodatkowo wspaniała haftowana dedykacja dla Twojego Misiaczka – wszystko to sprawia, z?e taki upominek jest naprawdę wyja?tkowy i niezapomniany.

Dla Chłopaka

Źródło: misiowakraina.pl

Coś dla designera

Kocham Cię można powiedzieć na wiele sposobów. Wydruk Kocham Cię to przepiękny prezent, na którym znajduje się sześć przymiotników określających charakter ukochanej osoby. Z podanych słów wychodzi również w pionie wyraz ?Kocham Cię?, który zaznaczony jest mocniejszym kolorem. Te wszystkie elementy sprawiają, że jest to niesamowicie oryginalny podarunek, a Twój chłopak na pewno będzie nim zachwycony.

Dla Chłopaka

Źródło: mygiftdna.pl

Coś dla romantyka

A może Twój chłopak uwielbia robić zdjęcia, a następnie umieszczać je w albumie? Jeśli przeglądanie wspólnych zdjęć sprawia Wam radość, podaruj swojemu ukochanemu wyjątkowy album z wygrawerowaną dedykacją. Cechami charakterystycznymi tego albumu są: naturalne drewno, niepowtarzalne wzornictwo, precyzja i dokładność wykonania.

Dla Chłopaka

Źródło: eprezenty.pl

A Wy co myślicie o prezentach spersonalizowanych?

Artykuły podobne