Prezenty na 30 urodziny

- Znajdź inspiracje dla 30-latków

Prezenty na 30 Urodziny

Co powinien wyrażać prezent na 30 urodziny? To magiczny dzień. Niezależnie od tego czy obchodzone są przez mężczyznę czy przez kobietę, zazwyczaj wiążą się z przekroczeniem pewnej granicy. Dla jednych jest to granica beztroski, dla innych niezależności od rodziców, jeszcze dla innych koniec taryfy ulgowej. 30-tka t jednak dla większości powód do radosnego świętowania. Sporą popularnością...

Co powinien wyrażać prezent na 30 urodziny? To magiczny dzień. Niezależnie od tego czy obchodzone są przez mężczyznę czy przez kobietę, zazwyczaj wiążą się z przekroczeniem pewnej granicy. Dla jednych jest to granica beztroski, dla innych niezależności od rodziców, jeszcze dla innych koniec taryfy ulgowej. 30-tka t jednak dla większości powód do radosnego świętowania. Sporą popularnością cieszą się zatem wyjazdowe imprezy lub urodziny w nietypowym miejscu. Huczna lub choćby kameralna impreza urodzinowa, ale taka, na której nie zabraknie najbliższych przyjaciół to najpopularniejszy sposób na uczczenie 30-tych urodzin. Jakie prezenty będą odpowiednie? Oczywiście wymarzone! 30-latkowie miewają już jasno określone pasje, chętnie też otwierają się na nowe. Voucher na przygodę, zrzutka na ekskluzywny wyjazd lub droższy gadżet to najchętniej wybierane pomysły na prezent z okazji 30 urodzin. Opatrzone śmiesznym zabawowym gadżetem zamiast kwiatów z pewnością wspomogą dobrą 30-tkową zabawę.

zobacz więcej »
30 urodziny impreza

Pomysł na Prezent

Jaka to okazja?

Doprecyzuj pytanie

Dla kogo jest prezent?
Zainteresowanie
Kategoria produktowa
Osobowość
Rodzaj
Zakres cenowy
Nowe wyszukiwanie
Sortowanie:
Brak
Ilość prezentów:
20
Sortowanie:
Brak
Ilość prezentów:
20
Znajdź Prezenty według: Osobowości
Wyszukiwarka Prezentów

Prezentomat:

Co kupić na prezent » 30 Urodziny

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Losowy prezent

30 Urodziny - Zaprezentuj się z najlepszej strony!

30. urodziny to wyjątkowa i magiczna data, bo właśnie wtedy dla większości z nas jest to symboliczna granica między młodością a dorosłością. Najchętniej żegnamy go w gronie przyjaciół i znajomych. Dobrym sposobem na uczczenie 30-stki jest przeżycie czegoś nowego i niecodziennego. Jeśli osoba, dla które szukasz prezentu na 30 urodziny ma ukryte, nierealizowane pragnienia, których prawdopodobnie sama z siebie nie zrealizuje, to jest to właśnie obszar, w który możesz wkroczyć ze swoim prezentem. Świetnym pomysłem jest ofiarowanie przeżycia np. skok na bungee lub jazda wyścigowym lub luksusowym samochodem. Kobiecie warto podarować, być może pierwszy raz w jej życiu, weekend w spa lub kurs ukochanego rękodzieła. Wszystko co wyrazi wdzięczność i troskę o relaks, dobre samopoczucie oraz spełnienie marzeń będzie odpowiednim podarunkiem.

Prezenty na 30-stkę dla męża, dla żony

Kiedy Twoja ukochana osoba kończy 30 lat możesz podarować jej coś szczególnego. Może to być kolejny element do kolekcji, którą zbiera, częstym podarunkiem są wyjątkowe prezenty personalizowane, jak np. zdjęcie na okładce ulubionej gazety, elegancki stolik do laptopa z wygrawerowanym imieniem czy bardziej sentymentalna pozytywka z dedykacją. Szalonym prezentem jest nagranie autorskiej piosenki lub audycji w radiu i wydanie jej na płycie. Każdy inny pomysł na prezent na 30 urodziny będzie dobry, jeśli w przygotowanie go włoży wysiłek cała paczka znajomych z Tobą na czele. Te prezenty cieszą najbardziej.

Skok Wahadłowy | 2wieże 79,00 zł
Skok Wahadłowy | 2wieże