Sortuj wg:

strona:

112
  • ...imprezy lub urodziny w nietypowym miejscu. Huczna lub choćby kameralna impreza urodzinowa, ale taka, na której nie zabraknie najbliższych przyjaciół to najpopularniejszy sposób na uczczenie 30-tych urodzin. Jakie prezenty będą odpowiednie? Oczywiście wymarzone! 30-latkowie miewają już jasno określone pasje, chętnie też otwierają się na nowe. Voucher na przygodę, zrzutka na ekskluzywny wyjazd lub droższy gadżet to najchętniej wybierane pomysły na prezent z okazji 30 urodzin. Opatrzone śmiesznym zabawnym gadżetem zamiast kwiatów z pewnością wspomogą dobrą 30-tkową zabawę.

    Prezent na 30 urodziny dla niego

    Szukasz prezentu na 30-stkę dla męża, chłopaka lub kolegi? Działaj kreatywnie! Najfajniejszymi prezentami są te, które możemy współdzielić. Dlatego mężczyźni tak świetnie bawią się podczas jazdy sportowym samochodem we dwoje lub podczas lotu szybowcem. 30 urodziny to dla nich czas mierzenia się ze sobą i odkrywania nowych pasji. W JakiPrezent.pl wiemy, że adrenalina smakuje im najlepiej. Ferrari vs. Lamborghini lub inne pojedynki supersamochodów przyprawią o ekscytację każdego mężczyznę, który kocha motoryzację. Dla sportowca natomiast warto wybrać jedną z ekstremalnych przygód, jak np. skok na bungee lub lot w tunelu aerodynamicznym.

    Prezent na 30 urodziny dla niej

    Jeśli chcesz wybrać oryginalny i nietuzinkowy prezent na 30 urodzin dla żony, siostry lub przyjaciółki, zadaj sobie trud i pokuś się o mały wywiad. Te kilka pytań pomoże Ci wpaść na trop wymarzonego prezentu dla zaprzyjaźnionej 30-latki. Czego je brakuje? Za czym tęskni? Jakiego typu podarunki ceni najbardziej? Praktyczne czy przeciwnie - lubi kiedy ktoś wybierze dla niej coś, czego sama by sobie nie sprezentowała? Są takie prezenty, które stają się naszą inspiracją na lata. Prezenty dla urody jak masaż, analiza kolorystyczna lub zakupy ze stylistką - to super pomysł dla kobiety, która nie ma czasu o siebie zadbać. Kilka cennych rad odnoszących się dokładnie do niej pomoże jej w przyszłości wybierać ubrania, które do niej pasują.

Prezent: Pytanie brzmi co kupić na 30 urodziny

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

30 urodziny to wyjątkowa i magiczna data, bo właśnie wtedy dla większości z nas jest to symboliczna granica między młodością a dorosłością. Najchętniej żegnamy go w gronie przyjaciół i znajomych. Dobrym sposobem na uczczenie 30-stki jest przeżycie czegoś nowego i niecodziennego. Jeśli osoba, dla które szukasz prezentu na 30 urodziny ma ukryte, nierealizowane pragnienia, których prawdopodobnie sama z siebie nie zrealizuje, to jest to właśnie obszar, w który możesz wkroczyć ze swoim prezentem. Świetnym pomysłem jest ofiarowanie przeżycia np. skok na bungee lub jazda wyścigowym lub luksusowym samochodem.

Kobiecie warto podarować, być może pierwszy raz w jej życiu, weekend w spa lub kurs ukochanego rękodzieła. Wszystko co wyrazi wdzięczność i troskę o relaks, dobre samopoczucie oraz spełnienie marzeń będzie odpowiednim podarunkiem.

Prezenty na 30-stkę dla męża, dla żony

Kiedy Twoja ukochana osoba kończy 30 lat możesz podarować jej coś szczególnego. Może to być kolejny element do kolekcji, którą zbiera, częstym podarunkiem są wyjątkowe prezenty personalizowane, jak np. zdjęcie na okładce ulubionej gazety, elegancki stolik do laptopa z wygrawerowanym imieniem czy bardziej sentymentalna pozytywka z dedykacją. Szalonym prezentem jest nagranie autorskiej piosenki lub audycji w radiu i wydanie jej na płycie. Każdy inny pomysł na prezent na 30 urodziny będzie dobry, jeśli w przygotowanie go włoży wysiłek cała paczka znajomych z Tobą na czele. Te prezenty cieszą najbardziej.