Sortuj wg:

strona:

125
  • ...uśmiechnięci, szykują się do wieczerzy wigilijnej. Dzieci z podekscytowaniem co chwilę spoglądają na choinkę, pod którą czekają już prezenty. Najpierw jednak podzielicie się opłatkiem, poczęstujecie serdecznymi życzeniami. Potem zaczniecie się zajadać potrawami wigilijnymi, między innymi zupą grzybową, karpiem, pierogami z kapustą i grzybami, kutią… A kiedy się już nasycicie, być może pojawi się święty mikołaj, żeby osobiście rozdać prezenty dla chłopca, dla dziewczynki i dla dorosłych członków rodziny. Jeśli mikołaj tylko zostawił prezenty i poleciał na saniach do innych domów, wybraniec rodziny wskakuje pod choinkę i zaczyna się emocjonujące rozdawanie… No właśnie – jaki prezent dla dziecka sprawi mu najwięcej frajdy? O jakim prezencie marzy chłopiec? W liście do mikołaja napisał, że chciałby dostać pod choinkę nową, modną zabawkę? Grę komputerową? Gadżet, który mają już jego koledzy z klasy? Sprzęt sportowy? O jakim podarunku śni dziewczynka? Co chciałaby znaleźć w świątecznych paczkach? Lalkę? Modne ubranie? Koszulkę albo sukienkę dla małej elegantki lub wręcz młodej damy? Kosmetyki? Interaktywną zabawkę? Postaraj się, żeby prezent dla dziecka był oryginalny. Popularnością cieszą się także zabawki kreatywne.

Prezent: Pytanie brzmi co kupić na Boże Narodzenie

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Najlepsze prezenty pod choinkę

Boże Narodzenie to wyjątkowa okazja. Warto nieco bardziej się wykosztować, żeby uszczęśliwić ukochaną osobę. Spacerujesz po sklepach w poszukiwaniu prezentu dla dziewczyny? Przejrzyj nasze propozycje, skategoryzowane według różnych kryteriów, takich jak osobowość, rodzaj produktu i jego cena. Sugerujemy prezent na Boże Narodzenie do 100 zł. Modna odzież, praktyczny gadżet, kosmetyk, dzięki któremu będzie jeszcze bardziej olśniewająca pięknem. Z kolei dla chłopaka, który skradł Twoje serce, możesz znaleźć sprzęt sportowy, żeby dbał o kondycję albo upominek nowoczesny dla miłośnika miejskiego trybu życia. Jeśli już jesteście małżeństwem, założyliście rodzinę i macie pracę, wybierz droższy prezent na Boże Narodzenie do 200 zł.

Co dla męża? Przejrzyj pomysły dla biznesmena, domatora i innych typów osobowości. Prezent na Boże Narodzenie dla mężczyznymusi być męski, stylowy i elegancki. A jeśli jesteś facetem i głowisz się, jaki pomysł na prezent dla Żony na Boże Narodzenie okaże się strzałem w dziesiątkę, sugerujemy jej ulubione perfumy albo prezent luksusowy, na przykład masaż albo wizyta w SPA. Jeszcze lepiej by było, gdybyście razem tam poszli i oddali swoje ciała w ręce profesjonalistów, rozluźnili się w jacuzzi, w pełni ciesząc się świątecznym wypoczynkiem.

Jeśli co roku zastanawiasz się, co kupić na prezent dla mamy, taty, dziewczyny czy chłopaka - dobrze trafiłeś. Kategoria Boże Narodzenie - 25.12 na JakiPrezent.pl wskaże Ci najciekawsze i najbardziej aktualne pomysły na prezenty świąteczne. Znajdziesz tutaj prezenty dla osób o osobowościach: Super Tata, Sportowiec, Podróżnik, Maniak komputerowy czy Intelektualista. Dla mamy szukaj w kategoriach Biżuteria i zegarki lub Dom i ogród. Piękna bransoletka, kolczyki, a może charmsy oraz artykuły dekoracyjne dla domu ucieszą każdą panią domu. Boże Narodzenie to czas kiedy na prezenty czekają przede wszystkim dzieci. Co kupić im na prezent? Czy list do świętego Mikołaja został wysłany i marzenia o prezentach spełnią się? W serwisie JakiPrezent.pl przejdź do podkategorii dla dzieci.