Prezenty dla dziewczyny

- Trafione pomysły na upominki Dla dziewczyny - Zobacz!

Jaki prezent dla dziewczyny? Co kupić dziewczynie? - Sprawdź nasze inspiracje!

Każda dziewczyna jest inna. Jedna romantyczna, druga aktywna, a inna szalona. Najważniejsze, że nie ma dwóch takich samych kobiet na świecie. Dlatego tak trudno jest wybrać ciekawy dla nich upominek. Z wyborem fajnego prezentu dla dziewczyny na urodziny - szczególnie na te 18, imieniny, święta najmniejszy...

Każda dziewczyna jest inna. Jedna romantyczna, druga aktywna, a inna szalona. Najważniejsze, że nie ma dwóch takich samych kobiet na świecie. Dlatego tak trudno jest wybrać ciekawy dla nich upominek. Z wyborem fajnego prezentu dla dziewczyny na urodziny - szczególnie na te 18, imieniny, święta najmniejszy problem mają jej  siostra, przyjaciółka i koleżanki. One bowiem znają ją najlepiej. Wpływ na to mają godziny wspólnych plotek i zwierzeń. Chłopak, choć osoba najbliższa, babcia, ciocia, kuzynka często już zastanawiają się co kupić. Dlatego proponujemy kilka rozwiązań.Na gwiazdkę, kiedy za oknem mroźna zima, większość kobiet na pewno ucieszy elegancka bielizna. Założona pod grube, ciepłe, wierzchnie ubranie pomoże dziewczynie poczuć się kobieco i zmysłowo. Taki sam efekt osiągniemy darując jej karnet do Spa, czy zapraszając na romantyczną kolację i do teatru. Niezależnie od pory roku wspólny weekendowy wyjazd z ukochaną osobą podbije serce każdej Pani. Ważne jednak, aby podczas jego trwania mężczyzna uwzględnił zainteresowania swojej damy. Takie prezenty są jednak dość kosztowne i nie za każdym razem można sobie na nie pozwolić. Często budżet na podarek ogranicza się bowiem tylko do 50 lub 100 zł. Nie cena się liczy a pomysł. Każda kobieta docenia przede wszystkim oryginalność prezentu. Modny obecnie jest handmade. Tu polecamy przede wszystkim biżuterię. Ręcznie wykonane (niekoniecznie przez samego mężczyznę) kolczyki i wisiorki na pewno wywołają uśmiech na twarzy dziewczyny, szczególnie jeśli zostaną podarowane bez okazji. Innym pomysłem jest foto-prezent, czyli na przykład poduszka czy obraz z jej zdjęciem lub specjalnie wydana dla niej gazeta. Pomysłów w tej dziedzinie jest wiele. Najważniejsze, abyście pamiętali, trafiony prezent może być tani, ale zawsze powinien być dany od serca.

zobacz więcej »
Dziewczyna i prezenty

Pomysł na Prezent

Doprecyzuj pytanie

Dla kogo jest prezent?
Zainteresowanie
Jaka to okazja?
Kategoria produktowa
Osobowość
Rodzaj
Zakres cenowy
Nowe wyszukiwanie
Sortowanie:
Brak
Ilość prezentów:
20
Sortowanie:
Brak
Ilość prezentów:
20
Znajdź Prezenty według: Osobowości
Wyszukiwarka Prezentów

Prezentomat:

Co kupić na prezent » Dziewczynie

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Losowy prezent

Co kupić na prezent na szczególną okazję, a czego się wystrzegać?
Dziewczyny przykładają szczególną wagę do wszelkiego rodzaju okazji. Jako jedyny gatunek homo sapiens pamiętają każdą ważną datę, wszelkiego rodzaju urodziny, imieniny, rocznice. Jak one to robią? Tego nie wie nikt. Natomiast wszyscy mężczyźni wiedzą, że nie podarowanie im w tych dniach choćby drobnostki, kończy się zazwyczaj kłótnią.  Wtedy nawet prezent na przeprosiny nic już nie pomoże. Nie wszystko można kobiecie podarować na wszystkie okazje, na przykład kiedy kupisz jej bikini pod choinkę (choćby nawet marzyła o nim całe lato) tę noc prawdopodobnie spędzisz  sam. Dlatego elegancka bielizna będzie odpowiedniejsza. Szczególną okazją jest absolutorium. Prawdopodobnie najodpowiedniejszym prezentem wyda Ci się eleganckie tewo, pióro, czy skórzana torba. Masz rację, ale te prezenty zostaw rodzicom, ciociom i dziadkom. Od Ciebie Twoja kobieta oczekuje większej inwencji. Skoro tyle lat pracowała na swój sukces podaruj jej coś z zestawu dla dziewczyny aktywnej, lub  relaks w SPA czy Grocie Solnej. Pamiętaj aby Twój prezent nie był nudny. Nie musi być on drogi, ale musi być niebanalny, tak aby Twoja dziewczyna czuła się przez Ciebie zaskakiwana. To na pewno sprawi, że Wasz związek będzie się rozwijał. Kobiety uwielbiają prezenty. Nie musisz szukać okazji, ale możesz zabawić się i zastanowić się nad jej osobowością, zobacz nasz quiz osobowości, określisz w nim jaki typ osobowości reprezentuje dziewczyna, którą chcesz obdarować. Są prezenty według osobowości, które uwzględniają pomysły na prezenty dobrane przez naszych konsultantów specjalnie dla określonych typów osobowsci, oraz prezenty uniwersalne, które najczęściej podobają się kobietom. Podzielimy się tą tajemnicą. Wybierz swój super prezent spośród propozycji najczęściej kupowanych prezentów dla kobiet.

Twoja Ulica: Standard - personalizowany wydruk wspomnień 199,99 zł
Twoja Ulica: Standard - personalizowany wydruk wspomnień