Sortuj wg:

strona:

12
  • ...rocznica ślubu – miłość powinniśmy okazywać sobie na co dzień. Od czasu do czasu warto wręczać sobie drobne, romantyczne prezenty, wyrażające nasze ciepłe uczucia. Wręczając taki upominek mówimy nim „dziękuję za to, że jesteś”. A może w otoczeniu jest ktoś, do kogo czujemy coś więcej niż przyjaźń, ale nie mamy odwagi mu o tym powiedzieć? W momencie, gdy zawodzą nas słowa i nie potrafimy wyrazić naszych emocji, zrobi to za nas uroczy podarunek. Czasem drobny przedmiot dany z głębi serca jest w stanie wyrazić więcej niż setki słów. Poza tym romantyczny upominek to jeden z najsubtelniejszych sposobów wyrażania miłości. Niejednokrotnie nie potrafimy jednak zdecydować się, jaki drobiazg trafi do serca wybranej osoby. Jaki romantyczny prezent sprawić dziewczynie na walentynki? Jakim upominkiem rozczulimy naszego chłopaka? Sprawdźcie przegląd romantycznych prezentów, który przygotowali dla was nasi eksperci.

    Miłość w codziennych gestach
    Nawet przedmioty codziennego użytku są w stanie przypominać o więzi łączącej zakochanych. Jeśli nie zbliża się żadna specjalna okazja, lecz mamy ochotę podarować wybrakowi lub wybrance serca uroczy podarunek, zdecydujmy się na romantyczny, a zarazem praktyczny prezent. Świetnym pomysłem na funkcjonalny upominek jest zestaw Zakochane Kubeczki lub Zaskakujący Kubeczek – gdy zalejmy go wodą, pojawią się na nim serduszka i miłosne wyznanie. Poza tym z takich naczyń poranna kawa we dwoje będzie smakowała jeszcze lepiej. Do porannej kawy pasować będą zaś tosty – dzięki tosterowi I love you, na każdej chrupiącej grzance widnieć będzie miłosne wyznanie. Uroczy upominek stanowi również zestaw koszulek Najfajniejszy Chłopak i Najfajniejsza Dziewczyna. Te zabawne t-shirty na pewno przydadzą się nieraz w domu i mogą posłużyć np. za zabawne piżamy. W sypialni zakochanej pary nie może zabraknąć namiętności, jak i … wygodnych poduszek. Na każdym łóżku stylowo będzie się prezentował zestaw personalizowanych poduszek Pan i Pani – to nietypowy podarunek o osobistym charakterze. Każdemu z nas zdarza się długo szukać kluczy – zwłaszcza, jeśli znajdują się w damskiej torebce. Dlatego twojej drugiej połówce na pewno przyda się brelok w kształcie serca – wygraweruj na nim miłosne wyznanie, a zamieni się w przepiękną i sentymentalną pamiątkę.

    Czułe słówka
    Mówi się, że mężczyźni kochają oczami, zaś kobiety uszami. Cóż, nie jest tajemnicą, że panie uwielbiają wysłuchiwać komplementów adoratorów i zapewnień o ich miłości. Jednak tak naprawdę, każdy z nas lubi czułe słowa – potrafią poprawić nam humor nawet w najbardziej pochmurny dzień. Ponieważ miłosne wyznania działają jak balsam na naszą duszę - powinniśmy je mówić codziennie. Jeśli nie zawsze będziemy o tym pamiętać, wyręczyć nas w tym może spersonalizowany podarunek, jak np. obraz ułożony z chmury słów w kształcie serca – może być to np. imię ukochanej osoby lub jej najfajniejsze cechy charakteru. Piękne wyznanie miłości stanowi również personalizowany wydruk typograficzny, na którym znajdą się wybrane przez nas przymiotniki, odnoszące się do naszej drugiej połówki. Możemy zdecydować się na personalizowany wydruk, na którym napiszemy, za co kochamy partnera lub partnerkę. Taki romantyczny upominek zawieszony na ścianie stale będzie przypominał o łączącej was więzi i powie za nas „kocham Cię” wtedy, gdy nie będzie nas w domu.

Prezent: Pytanie brzmi co kupić romantyczny dla dziewczyny

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Romantyczne prezenty dla dziewczyny

Romantycznie we dwoje
Kobiety to niepoprawne romantyczki, które swoje wyobrażenia na temat miłości budują w oparciu o książki i komedie romantyczne. Chociaż panowie są nie mniej uczuciowi, u mężczyzn miłość nierozerwalnie złączona jest z cielesnością i erotyką. Chcesz, aby tegoroczne walentynki stały się niezapomniane dla twojego partnera? Rozpal jego zmysły do czerwoności za pomocą pikantnych podarunków idealnych na walentynkowe wieczory. Podarunkiem, który pomoże wam jeszcze bardziej zbliżyć się do siebie, jest gra erotyczna. Dzięki temu drobnemu upominkowi w sypialni już nigdy nie zagości rutyna, zaś spełnienia pół zabawnych, pół erotycznych scenariuszy dostarczy każdej zakochanej parze mnóstwo świetnej zabawy we dwoje. Chcesz, aby twój chłopak nie mógł zapomnieć twojego widoku? W takim razie zrób się na bóstwo, a ulubioną piżamę w misie zastąp kompletem seksownej bielizny. Z pewnością każdy mężczyzna na długo zapamięta taki upominek. Jeśli uważasz, że twój ukochany jest jedyny w swoim rodzaju, wręcz mu prezent, który wyrażać będzie zaangażowanie i miłość. Jeśli chcesz okazać chłopakowi, jak bardzo jest dla ciebie ważny, wręcz mu podarunek nawiązujący do jego zainteresowań. Może to być np. limitowa edycja albumu ulubionego zespołu, wyczekiwana gra komputerowa lub najnowsza książka cenionego pisarza. Wręczając taki upominek wyrażamy nasze osobiste zaangażowanie oraz udowadniamy, że interesujemy się pasją ukochanego. Wyjątkowo pięknym prezentem jest również obraz stworzony na podstawie waszego zdjęcia. Może być utrzymany np. w stylu retro, graffiti, czy pop art. Wybierz zdjęcie, które będzie się kojarzyło wyjątkowo pozytywnie np. fotografię z waszej randki lub wspólnych wakacji. Taki walentynkowy podarunek zawieszony na ścianie będzie poprawiać twojemu chłopakowi humor i przypominać o łączącej was więzi.