Sortuj wg:

strona:

114
  • ...świętują znacznie częściej niż tylko 14 lutego. Jednakże na Walentynki też warto się postarać chociażby o drobny upominek do 50 zł. Zabierz ukochaną do kina, spędźcie romantyczny wieczór w restauracji, a potem wybierzcie się razem do łazienki. Tam będzie na nią czekała niespodzianka. Najlepszy prezent dla kobiety-zaskoczenie. Zaczyna sączyć się wasza ulubiona piosenka, zapalasz świece zapachowe, znów czujecie się, jakbyście mieli 20 lat. Narasta poziom szczęścia. Podobny scenariusz możesz zastosować również na rocznicę ślubu. Ozdób sypialnię płatkami róż, zadbaj o romantyczną atmosferę. Zrealizuj pomysł na prezent dla kobiety, który ją zachwyci i sprowokuje do rzucenia Ci się w ramiona. A jeśli szukasz prezentu pod choinkę dla swojej przyjaciółki, kuzynki albo koleżanki z pracy, podpytaj wspólnych znajomych, co chciałaby dostać. Poza tym z pewnością Ty też się orientujesz, czym się interesuje, co lubi robić po pracy..Z kolei na urodziny podaruj prezent praktyczny albo dekoracyjny do domu. Popularnością cieszą się również gadżety relaksujące. Po całym męczącym dniu kobieta marzy o odpoczynku, odstresowaniu i zregenerowaniu ciała. Potrzebuje też darmowego prezentu w dużych ilościach - czułości, uśmiechu, wsparcia bliskich osób.

Prezent: Pytanie brzmi co kupić kobiecie powyżej 35 lat

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Prezenty dla dojrzałej pani

35 lat minęło jak jeden dzień... Rozpoczął się kolejny wspaniały etap życia. Jak jeszcze bardziej uprzyjemnić ten czas? Obdarowując kobietę niebanalnymi prezentami! Okazji jest wiele: rocznica ślubu, gratulacjez powodu awansu lub nowej pracy, parapetówka, a poza tym tradycyjnie imieniny, Dzień Kobiet, Boże Narodzenie... Aby łatwo i sprawnie znaleźć prezent, określ zainteresowania i osobowość kobiety w wieku 35+. Jest intelektualistką, indywidualistką, domatorką? Pasjonuje się modą? Znajdziesz u nas m.in. prezenty eleganckie, artystyczne, zdrowe, romantyczne, nowoczesne. Więcej inspiracji znajdziesz w kategorii Prezenty dla kobiety.

Co na prezent z okazji ślubu? Dla kobiety powyżej 35 lat, która wstępuje w związek małżeński, marzeniem jest szczęśliwa, kochająca się rodzina i praca, która umożliwi życie na odpowiednim poziomie. Dużą wagę przykłada również do mieszkania. Entuzjastycznie zareaguje na małe i duże prezenty, którymi będzie mogła udekorować dom. Ucieszy się również z produktów, umilających codzienność u boku ukochanego mężczyzny. I tak za jakiś czas, jeśli dane jej będzie znaleźć się w stanie błogosławionym, najwięcej szczęścia da dziecko. No właśnie... Niejedna osoba zastanawia się, jaki wybrać prezent dla kobiety w ciąży. Niebawem wszelka uwaga skoncentruje się wokół noworodka-owocu miłości. W ramach prezentu możesz podarować coś, co wprawi przyszłą mamę w jeszcze radośniejszy nastrój oczekiwania. Coraz większą popularnością cieszą się również sesje fotograficzne dla kobiet w ciąży. Wspaniała pamiątka, która przez wiele lat będzie dostarczać niemałych wzruszeń. Takie sentymentalne, niezapomniane przeżycie to nie lada gratka dla obojga przyszłych rodziców. A kiedy dziecko narodzi się, dorośnie, również i ono będzie poszukiwało w internecie pomysłu na prezent, m.in. dla mamy, dzięki której pojawił się na świecie. Ciekawe, jakie prezenty na Dzień Matki będą kupowane w przyszłości...