Sortuj wg:

strona:

116
  • ...się porą roku, jaka aktualnie występuje. W naszej wyszukiwarce znajdziesz pomysły na prezent wiosenny, letni, jesienny, zimowy... Możesz też iść na przekór panującej pogodzie i zimą rozgrzać mężczyznę czymś kojarzącym się z wakacjami. Niezależnie od warunków atmosferycznych, prezent dla dorosłego faceta to nierzadko coś atrakcyjnego wizualnie. Na Walentynki być może nawet podskoczy z podniecenia, kiedy prezentem będzie kusząca bielizna na jego ukochanej kobiecie.... Zapomnicie, że to połowa lutego. W domu ogarnie was żarliwa gorączka. Emocje rozpłomienią ciała. Na mikołaja też postaraj się sprawić niespodziankę. Niech to będzie na przykład drobny gadżet relaksujący po pracy. A wkrótce na prezent dla mężczyzny pod choinkę wręczysz produkt cechujący się elegancją, stylem i klasą. Zegarek, wizytownik, torba na laptopa, zestaw ręczników w kufrze z wyhaftowaną dedykacją. Tak, to na pewno przypadnie facetowi do gustu i pozytywnie wpłynie zarówno na jego życie prywatne, jak i zawodowe. A wiadomo, że szczęśliwy mężczyzna odnajduje w sobie niewyczerpane pokłady sił, dzięki którym może przenosić góry, dokonywać niemożliwego, zwłaszcza wtedy, jeśli jego inspiracją i muzą jest kobieta.

Prezent: Pytanie brzmi co kupić mężczyźnie powyżej 35 lat

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Prezenty na 35+ urodziny dla mężczyzny

Czego pragnie dojrzały mężczyzna? Bardzo często priorytetem jest szczęście rodziny i sukcesy w pracy. Choć już dawno przestał być dzieckiem, to jednak jak każdy uwielbia dostawać prezenty. Jeśli zatem zbliżają się imieniny, Boże Narodzenie lub inna okazja, warto postarać się znaleźć prezent oryginalny(nowoczesny lub retro) zamiast wręczać tradycyjne i banalne drobiazgi typu skarpetki lub zwyczajne kosmetyki. Polecamy upominki profesjonalne, eleganckie i stylowe. A jeśli mimo upływu lat nadal ma w sobie coś z dziecka, można wręczyć np. gadżety albo coś śmiesznego. W naszej wyszukiwarce możesz określić zainteresowania i osobowość. Jest domatorem, duszą towarzystwa, indywidualistą? Pasjonuje się sportem, muzyką, motoryzacją? Więcej inspiracji znajdziesz na blogu Blog JakiPrezent.pl.

Dorosły mężczyzna, mający powyżej 35 lat, wie już, czego chce od życia. Wielu facetów w tym wieku założyło już rodziny, ma ustabilizowaną sytuację finansową. Część z nich została już ojcami. Pracują z myślą o żonie i dzieciach. Nierzadko praca bywa stresująca, dlatego warto wspomóc mężczyznę, nieco mu ulżyć i obdarować go na przykład upominkiem relaksującym w trakcie codziennych obowiązków. Z pewnością znajdzie chwilę, żeby nabrać oddechu, zapomnieć o każdym szczególe otaczającej go rzeczywistości. Przestanie myśleć o szefie, trudnych we współpracy kolegach i koleżankach. Poświęci chociaż kilka minut, żeby się odprężyć, zregenerować i z nowymi siłami przystąpić do pracy. Jeśli zbliżają się 40 urodziny, nie ma już tyle wigoru, co w młodości. Jednakże niejeden facet w tym wieku zaczyna przeżywać drugą młodość. Podejmuje śmiałe działania. Czemu by zatem nie poczęstować prezentem z adrenaliną? Niezapomnianym przeżyciem, które wstrząśnie i przyprawi o wybuch entuzjazmu. No, chyba, że chcesz kupić coś dla brata - spokojnego domatora albo na 50 urodziny Polecamy obdarowanie prezentem sentymentalnym. Dobrze sprawdzi się także alkohol, karafka, elegancki zestaw kieliszków.