Sortuj wg:

strona:

14
  • ...czasu, choć wydawać by się mogło, że dopiero niedawno stali się mężem i żoną. Czas leci jednak nieubłaganie. Liczba robi już duże wrażenie zarówno na kochającej się parze, jak i najbliższych. Rodzina tryska radością, ciesząc się ze stażu, który wzbudza podziw i wielkie uznanie. Rodzice kobiety i mężczyzny gratulują przetrwania tych wszystkich dni, tygodni, miesięcy, lat, dekad.

    Nie zawsze było zapewne kolorowo. Dobry okres przeplatał się ze złym, nie brakowało kłótni, sprzeczek, cichych dni. Ćwierćwiecze wypełniło jednak również mnóstwo dobrych chwil, przepełnionych uśmiechem i czułością. Mąż i żona byli dla siebie oparciem w trudnościach. Wspólnie zmagali się z wymagającą codziennością. Nie zawsze było lekko, ale potrafili z pogodą ducha budzić się i zasypiać razem. Jaka nazwa określa tę rocznicę? Jest to srebrna rocznica ślubu. Nie trzeba nikomu wyjaśniać, że srebro to jeden z najcenniejszych metali szlachetnych, ustępujący miejsca jedynie złotu, które charakteryzuje 50. rocznicę ślubu. Co na prezent dla małżeństwa z okazji srebrnej rocznicy ślubu? Postaraj się, żeby prezent oczarował parę i wywołał w niej wybuch entuzjazmu. Ułóż również piękne życzenia, żeby słowa wryły się w świadomość jej i jego.

Prezent: Pytanie brzmi co kupić na 25 rocznicę ślubu?

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Szukasz inspiracji na prezent dla niej z okazji 25 rocznicy ślubu? To musi być coś unikalnego, żeby wywołało piorunujący efekt. Może nazwa rocznicy jakoś Cię natchnie? Srebrna rocznica ślubu. Prawie każda kobieta uwielbia biżuterię – na co dzień lub chociażby w związku z najrozmaitszymi uroczystościami. Wybierz się do jubilera i obejrzyj wyroby ze srebra. Jeśli coś wpadnie Ci w oko i uznasz, że oczaruje również oczy Twojej ukochanej drugiej połowy, nie wahaj się kupić właśnie taki prezent.

Warto dołączyć do tego drobiazg, taki jak piękny, gustowny kuferek na biżuterię. Wykaż się kreatywnością. Do kuferka włóż jeszcze jeden prezent – niespodziankę, na widok której roziskrzy się wzrok, rozpromieni uśmiech i… kto wie. Jeśli jest typem romantyczki, może zareagować niemałym wzruszeniem, że tak się starasz ją uszczęśliwić w dniu Waszego wielkiego święta. Zaszklą się oczy i czule wyszepcze „dziękuję”, częstując Cię pocałunkiem. Popularnością przy takich okazjach, jak dwudziesta piąta rocznica ślubu, cieszą się również upominki praktyczne do domu lub do pracy. Usprawniają codzienność, przydają się. Miej świadomość, że za każdym razem, kiedy będziecie tego używać, powrócą wspomnienia i nawet wiele lat później przed oczami wyobraźni znów stanie 25 rocznica<. Zestawy obiadowe to jeden z przykładów takiego prezentu, który będzie wiernie służył.