Sortuj wg:

strona:

15
  • ...poprawić samopoczucie, subtelna lekkość. Wszystko, co wykonane z jedwabiu, dostarcza przyjemności, niejednokrotnie uzewnętrzniającej się pod postacią uśmiechu. Już na samo brzmienie słowa "jedwab" na niektórych twarzach pojawia się rozmarzenie. W języku potocznym, kiedy ktoś jest zafascynowany czyimś ciałem, posługuje się wyrażeniem "jedwabista skóra". Jako ciekawostkę warto nadmienić fakt, że ta tkanina jest bardzo cienka, a jednocześnie bardzo wytrzymała. Jedwab wykorzystuje się również w medycynie i kosmetyce, a usprawnianie funkcjonowania organizmu i upiększanie ciała to kolejne jego istotne cechy.

    Odnieśmy je teraz do małżeństwa, które czeka 12 rocznica. Charakteryzuje je trwałość, wytrzymałość na najrozmaitsze problemy, przyjemność obcowania ze sobą, blask uśmiechów, kiedy para przebywa razem. Jedwabna rocznica ślubu wzbudza uznanie, podziw. Choć to nie jest okrągła rocznica, warto złożyć życzenia i podarować prezent, który uszczęśliwi zarówno żonę, jak i męża. Prezent dla dwojga to doskonały sposób na oderwanie pary od codzienności, przywołanie wspomnień ze ślubu i pokazanie, że wciąż się pamięta o tym pięknym wydarzeniu.

Prezent: Pytanie brzmi co kupić na 12 rocznicę ślubu?

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Zastanawiasz się, co podarować kobiecie w związku ze zbliżająca się wielkimi krokami rocznicą ślubu? Proponujemy wręczyć coś, dzięki czemu będzie mogła czasami oderwać się od codziennych obowiązków. Lubi sport? W czasie urlopu chętnie korzysta z możliwości odpoczynku w ruchu? Przejrzyj pomysły na aktywny prezent dla kobiety z okazji 12 rocznicy ślubu. W naszej wyszukiwarce znajdziesz najrozmaitsze produkty dla miłośniczek niepasywnego relaksu. W zdrowym ciele zdrowy duch, zatem warto systematycznie dbać o utrzymanie dobrej kondycji. Wiesz, że po pracy adresatka prezentu lubi odwiedzić klub fitness?

A może fascynuje ją taniec? W naszej wyszukiwarce znajdziesz propozycje dla różnych typów osobowości, skategoryzowane pod względem ceny. Jedwabna rocznica ślubu to świetna okazja na doświadczenie niestandardowej aktywności. Jeśli kobieta lubi mocne zastrzyki adrenaliny, podskoczy z radości, kiedy otrzyma zaproszenie na niezapomniane przeżycie. Skok na bungee, zjazd tyrolką, lot na motolotni, w helikopterze albo szybowcem... Wstrząsające wrażenia gwarantowane. Kiedy zazna takich emocji, włoży uzyskaną nową dawkę energii w małżeństwo, aby kolejne lata życia też wypełniło wiele miłych chwil.