Sortuj wg:

strona:

15
  • ...połączeniem żelaza z węglem. Parafrazując, można by powiedzieć, że małżeństwo z 11-letnim stażem to już trwałe połączenie – na tyle trwałe, że dwa ciała i dwie dusze zespoliły się. Stały się jednością. Trwałym stopem kobiety z mężczyzną. Ona i on są niczym kultowy Superman – człowiek ze stali. Bohatersko brną wspólnie przez życie, zmagając się z problemami codzienności i odnosząc zwycięstwa. Odporni na ciosy. Zjednoczeni mocą miłości, która – metaforycznie mówiąc – uskrzydla. Potrafią latać, oderwać się od przyziemności i pomknąć, żeby zaznać niebiańskich wrażeń. Kiedy są szczęśliwi, czują się jak w niebie.

    Co chciałbyś podarować na prezent? Zastanawiasz się, jaki wybrać prezent dla nich z okazji jedenastej rocznicy ślubu? Najpierw ułóż kreatywne, oryginalne życzenia. Potem – wyrusz na połów upominków. To wspólne święto małżonków, zatem największą radość sprawi im prezent dla dwojga. Możesz obdarować ich na przykład zaproszeniem do SPA, do restauracji, groty solnej… Jeśli należą do grona miłośników silnych doznań, usatysfakcjonuje ich w wielkim stopniu niezapomniane przeżycie, takie jak przejażdżka Lamborghini albo lot widokowy nad wybranym miastem.

Prezent: Pytanie brzmi co kupić na 11 rocznicę ślubu?

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Stalowa rocznica ślubu nadchodzi wielkimi krokami, a Ty nie możesz się zdecydować, jaki wybrać prezent? Już spieszymy z pomocą! Niektórzy bagatelizują taką okazję, jak 11 rocznica, twierdząc, że świętuje się tylko okrągłe rocznice. Rok temu ochoczo składali życzenia, jednakże uważają, że kolejny raz uczczą dopiero 15. rocznicę zawarcia związku. Należysz do grona osób, dla których każda okazja jest dobra, żeby radować się trwałością niegasnącej miłości? W takim razie z pewnością zainteresują Cię nasze propozycje odpowiedzi na pytanie o romantyczny prezent dla niej z okazji 11 rocznicy ślubu. Jak wiadomo, po 2-3 latach poziom namiętności i romantyczności słabnie. Przychodzi rutyna, przeżywana wspólnie codzienność nie jest już powodem do nieustannego szczęścia. Staje się bardziej przyziemna, zwyczajna. Rocznice to wręcz idealne okazje, ażeby podsycić emocje i sprawić, żeby znów zapłonęły, doprowadzając małżonków do zadowolenia i przywołując wspomnienia o początkach ich znajomości, kiedy często wybierali się razem na kolacje do restauracji, lubili zaszywać się w ciemnej sali kinowej, żeby obejrzeć komedię romantyczną albo szykowali w domu wieczór przy świecach. Na jedenastą rocznicę ślubu podaruj kobiecie coś, obok czego nie przejdzie obojętnie; produkt lub niezapomniane przeżycie, które przyjemnie ociepli atmosferę związku.