Sortuj wg:

strona:

15
  • ...wiele więcej. Postaraj się o stolik, kilka krzeseł, może jakąś kanapę. Jeśli nie możesz sobie na te sprzęty obecnie pozwolić , stół zrób z dwóch skrzynek i szerokiej deski, a siedzieć możecie na poduszkach porozrzucanych na podłodze. Puste pomieszczenia przydadzą się jako sale taneczne. Możesz je przyozdobić balonami i serpentynami. Zaopatrz się jeszcze w dobrą muzykę, odpowiednie jedzenie i napoje, a przede wszystkim w wyborowe towarzystwo. Przygotuj kilka gier, które rozbawią Twoich gości. Proponujemy imprezową ruletkę lub darty.

    Goście, których zaprosisz na pewno przyniosą Ci prezenty na nowe mieszkanie. Jeśli zatem zaprosiliście bliskich przyjaciół, rodzinę to możecie im delikatnie podpowiedzieć jaki parapetówkowy upominek sprawiłby Wam największą przyjemność. Mogą być to sprzęty gospodarstwa domowego, takie jak garnki, kubki, kieliszki, serwisy śniadaniowo-obiadowe itp. , elementy dekoracyjne domu, jak obrazy, fototapety kuchenne, zegary lub osobiste drobiazgi przydatne w codziennym życiu, czyli fartuszki kuchenne, ręczniki, niecodzienne poszewki na poduszki.

    Nie bójcie się mówić otwarcie o tym jakie prezenty do nowego domu najbardziej by Was uszczęśliwiły. Wszyscy bowiem wiedzą jak trudno finansowo jest od razu kupić wszystkie potrzebne rzeczy. Twoi goście też nie chcą wydawać swoich pieniędzy na nietrafione prezenty.

Prezent: Pytanie brzmi co kupić na parapetówkę

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Wybierasz się na parapetówkę, a nie masz pomysłu na prezent? Chętnie pomożemy Ci wybrać coś, co ucieszy domowników. Jeśli Twoi znajomi dopiero się urządzają najlepiej będzie spytać co chcieliby dostać, być może czegoś im brakuje, na czymś zależy bardziej. Pytając unikniesz również sytuacji, że gospodarze mają już taką rzecz. Jeśli jednak mimo to, wolisz sam zadecydować jaki prezent kupić polecamy sprzęty gospodarstwa domowego, takie jak zestawy kieliszków, szklanek, garnki, naczynia żaroodporne, miski do sałatek, zestawy do herbaty, jak również haftowane ręczniki. Możesz również pokusić o kwiaty w doniczkach. Pierwsze miejsce na domowych parapetach nadal zajmują storczyki.

Jeśli gospodarze mają już urządzony dom, odpowiednim upominkiem z okazji parapetówki będą niecodzienne gadżety. Zachęcamy zatem do skorzystania z bogatej oferty naszego serwisu JakiPrezent.pl, proponujemy gadająco-liczące otwieracze, toaletowe nawigatory, szeroki asortyment stojaków na alkohol, śmieszne tabliczki do powieszenia na drzwiach lub ścianach i wiele innych niecodziennych prezentów, które spotkają się z wyraźną aprobatą każdego obdarowanego.

Po wybraniu prezentu czas na przygotowanie oryginalnych życzeń. Może wypiszesz je płótnie, a może na fartuszku kuchennym? Tu inwencja należy do Ciebie.

Nowy dom lub mieszkanie, a nawet ich remont to ważne wydarzenie w życiu człowieka. Wiąże się z niemałym wysiłkiem, aby ogarnąć szereg spraw organizacyjnych. Kiedy w końcu wszystko zapięte jest na ostatni guzik zapraszamy gości na przyjęcie zwane Parapetówka.

Co kupić na prezent z okazji parapetówki? Polecamy kategorię Dom i ogród. Znajdziesz tu mnóstwo propozycji, począwszy od takich, jak Karafki z grawerem, Akcesoria barowe czy do wina, poprzez przedmioty wyposażenia jadalni: dzbanki, dziadki do orzechów, filiżanki, kieliszki; wyposażenia kuchni: czajniki, formy do pieczenia , brytfanny i garnki, po sprzęt AGD, narzędzia przydatne w domu i ogrodzie.

Polecamy także kategorie Prezenty dla domatora, w którym znajdziesz wiele ciekawych propozycji na prezenty.