Sortuj wg:

strona:

15
  • ...takich jak wazony czy wazy. Dzięki nim produkt nabiera szlachetności, wzniosłości. Już samo brzmienie słowa „kryształ” wywołuje u niektórych dreszcz podekscytowania. Nawiązując do małżeństwa, po piętnastu latach zasłużyło na miano kryształu. Pary niejednokrotnie napawają się tym określeniem, wręcz pękają z dumy, ciesząc się, że oto nadeszła 15 rocznica wydarzenia, podczas którego przyrzekli sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Doskonale pamiętają ten wyjątkowy dzień. Przywołują w pamięci życzenia, jakie otrzymali, a także prezenty. Z sentymentem wspominają rewelacyjne przyjęcie weselne, podróż poślubną, pierwsze tygodnie małżeństwa.

    Zastanów się, czego pragnie para z 15-letnim stażem? Co warto podarować na prezent, żeby wywołać w nich nie udawaną radość? Niech to będzie coś, co ucieszy zarówno ją, jak i jego. Jaki prezent dla pary z okazji rocznicy ślubu przypadnie do gustu? Proponujemy romantyczne, niezapomniane przeżycie. Podczas kolacji w restauracji znów poczują się, jak na randce, kiedy jeszcze nie zdawali sobie sprawy, że ich związek przetrwa aż tyle lat. Dobrym pomysłem będzie również upominek z wyższej półki cenowej: elegancki, dekoracyjny albo praktyczny, przydatny w domu.

Prezent: Pytanie brzmi co kupić na 15 rocznicę ślubu?

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

15 lat minęło, jak jeden dzień – można by zaśpiewać, parafrazując piosenkę z popularnego polskiego serialu. 15 lat minęło i oto wielkimi krokami zbliża się kryształowa rocznica ślubu. Pomyśl o swojej żonie. Przypomnij sobie tę chwilę, kiedy się poznaliście. Oczyma wyobraźni obejrzyj pierwsze spotkania, rozmowy, pocałunki… Odtwórz w myślach zaręczyny, przygotowania do ślubu i w końcu to wspaniałe wydarzenie, które tak cudownie odmieniło Twoje życie.

Piętnasta rocznica ślubu to świetna okazja do tego, żeby pokazać, jak bardzo kochasz swoją drugą połowę. Przejrzyj nasze propozycje pomysłów na prezent dla żony. Chcesz wręczyć coś sentymentalnego? Rozważ zakup kryształu w kształcie serca złożonego z róż, który będzie ramką waszego ulubionego zdjęcia. Upominek dodatkowo uatrakcyjni trójwymiarowa, wygrawerowana dedykacja. Możesz też dać żonie zaproszenie na relaksujący masaż, perfumy, satynową pościel.

A jeśli wolisz obdarować ukochaną prezentem praktycznym, w naszej rozbudowanej wyszukiwarce znajdziesz między innymi zestaw sztućców i wiele innych produktów przydatnych w każdym domu. Postaraj się, żeby nie tylko prezent, lecz także życzenia iskrzyły oryginalnością. Celebrujcie 15 rocznicę wstąpienia w związek małżeński, a potem niech wasza miłość wciąż kwitnie, doprowadzając was do dwudziestej, trzydziestej, czterdziestej, pięćdziesiątej rocznicy ślubu i kolejnych.