Sortuj wg:

strona:

13
  • ...Jeśli nie stać Was na wyjazd, może wystarczy popołudnie u masażystki lub godzinna nauka tańca? Pomysłów są tysiące – jak choćby przygoda z malowaniem ciała pisakami do ciasta. Pomysł na romantyczny prezent Walentynowy może zawierać i nawet powinien zawierać element wkładu własnego. Upieczone serce z piernika, wysprzątana tapicerka w samochodzie czy pyszna kolacja mogą być tego dobrym przykładem i takie prezenty nigdy nie pójdą w zapomnienie.

    Romantyczny prezent dla ciała i dla zmysłów

    Myśląc o romantycznym podarunku moje pierwsze skojarzenie to seksowna bielizna. Niecodzienny wygląd, coś nowego na ciele zawsze zmieniają atmosferę i wprowadzają klimat święta. Jest to najprostszy sposób na obdarowanie ukochanego lub ukochanej. Wśród prezentów dla zakochanych są także gadżety erotyczne i akcesoria urozmaicające miłość. Są to świece do masażu, produkty do aromaterapii i szeroko rozumiane prezenty erotyczne.

Prezent: Pytanie brzmi co kupić romantycznego

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Pomysły na prezent romantyczne

Podaruj ukochanej osobie prezent romantyczny, aby jeszcze bardziej rozniecić iskrzące między Wami płomienne uczucie. Poczęstujcie się nawzajem miłością podczas romantycznej kolacji, wizyty w SPA dla dwojga, majestatycznego lotu balonem i wielu innych niezapomnianych przeżyć. Dobrym pomysłem dla osoby ceniącej modę i elegancję jest także biżuteria Swarovski, a gadżeciarze ucieszą się z takich upominków, jak np. zaskakujący kubek "Kocham Cię" lub lewitująca foto ramka w kształcie serca. Zaręczyny, rocznica ślubu, Walentynki - spędźcie te dni w wyjątkowy, romantyczny sposób. Jeszcze więcej inspiracji prezentowych znajdziesz na blogach Kobieta, Mężczyzna, Relaks.