Sortuj wg:

strona:

18
  • ...coś wyraziście męskiego, proponujemy wręczyć drewnianą skrzynkę na wino - też z grawerem, albo stylową karafkę. Dla seniora tryskającego humorem świetnym pomysłem będzie skrzynka z narzędziami, wykonana w całości z... czekolady. Wspólnie możecie potem "popracować" nad spałaszowaniem słodkiego smakołyku, rozmawiając przy tym wesoło. Na urodziny dołóż starań, żeby prezent był wybitnie oryginalny. Zaskocz dziadka, zapraszając go na przykład na lot widokowy samolotem Cessna. Dla seniora-domatora radzimy coś bardziej przyziemnego, ot, chociażby drzewo genealogiczne na płótnie. W naszej wyszukiwarce znajdziesz też coś specjalnego: laskę do chodzenia dla prawdziwego mężczyzny. Dziadek będzie mógł się podpierać, trzymając dłoń na... akcie kobiety. Konesera alkoholi ucieszy Whisky albo wino z wyższej półki cenowej. Dziadek - fan sportu z chęcią przyjmie od Ciebie koszulkę reprezentacji Polski, szalik i inne atrybuty prawdziwego kibica, który nawet w beznadziejnych sytuacjach wierzy w sukces i nie traci nadziei. Jak to się mówi: dopóki piłka w grze, dopóty są szanse. W końcu nie raz się zdarzało, że w ostatnich minutach meczu padały trzy bramki zapewniające zwycięstwo.

Prezent: Pytanie brzmi co kupić seniorowi

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Fajne prezenty dla seniora

Po kilkudziesięciu latach aktywności zawodowej czas na zasłużony odpoczynek. Senior wspomina swoją bogatą w rozmaite przeżycia przeszłość, cieszy się spokojną teraźniejszością i bardzo często snuje wiele planów na przyszłość. Wreszcie ma mnóstwo wolnego czasu, który może spożytkować na swoje zainteresowania. Zbliżają się urodziny seniora, Dzień Dziadka, Boże Narodzenie...? A może świętuje przejście na emeryturę? Podaruj prezent retro, elegancki, oryginalny albo zdrowy. Określ zainteresowania i osobowość. Jest domatorem, aktywnym starszym panem, intelektualistą? Pasjonuje się historią, majsterkowaniem, sportem? Więcej inspiracji znajdziesz na blogu JakiPrezent.pl Blog.

Jaki prezent wręczyć dziadkowi? Przypomnij sobie wasze spotkania, rozmowy... Fascynujące opowieści o przeszłości, dyskusje na temat teraźniejszości, rozmyślania o przyszłości. Jaki obraz seniora jawi się na podstawie tego, co przywołałeś/-aś w pamięci? Co mu sprawia radość, a co irytuje? Co wprawia w zachwyt, a co - w zdegustowanie i irytację? Dziadek zasługuje na oryginalny prezent. Szukasz czegoś do 50 zł?

Książka to dobry pomysł, ale warto przejrzeć też inne propozycje zgromadzone w naszej wyszukiwarce. Jaki rodzaj upominku masz zamiar podarować? Jeśli Twój dziadek wciąż jest młody duchem i ma więcej wigoru niż niejeden młody mężczyzna, bez wahania zdecyduj się na prezent aktywny, dla Super Dziadka. Z kolei jeżeli woli wypoczynek w zaciszu domowego ogniska, kup produkt dekoracyjny bądź relaksujący. Mamy ponadto pomysły na prezent patriotyczny, retro, sentymentalny i wiele, wiele innych. Do Ciebie należy podjęcie wyboru. Dysponujesz większą kwotą? Do 100 zł zapłacisz za news o idealnym dziadku na pierwszej stronie gazety, kocoszlafrok albo luksusowy prezent: sztabę złota z dedykacją. Pamiętasz bogatego dziadka Sknerusa McKwacza z komiksu "Kaczor Donald"? Twój dziadek też może pobawić się złotem!