Sortuj wg:

strona:

12
  • ...lody. Śmieszne prezenty na Wieczór panieński, 30 urodziny czy 18-stkę pomogą złapać klimat gościom i dobrze się bawić.

    Śmieszny i niedrogi prezent dla gadżeciarza

    Jest grupa osób, które nie potrzebują żadnej okazji by kupić fajny gadżet. Lubią po prostu wpaść na zajęcia czy do pracy i popisać się nową rzeczą. Śmieszny t-shirt, naklejka na samochód czy okulary mogą sprawić, że nic już nie wydaje się tak poważne jak w rzeczywistości. Właśnie dlatego  kupujemy śmieszne prezenty, żeby pomóc sobie znaleźć zdrowy dystans do spraw i spojrzeć z przymrużeniem oka na nasze zmartwienia. W końcu śmiech uruchamia w nas tyle procesów chemicznych, że nic już nie jest po nim takie samo.

Prezent: Pytanie brzmi co kupić śmiesznego

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Inspiracje prezentowe śmieszne

Śmieszne prezenty to coś, co świetnie nadaje się z okazji urodzin, wakacji, powrotu do zdrowia lub po prostu gdy chcesz komuś powiedzieć "Uśmiechnij się". Zazwyczaj zaczynamy składanie życzeń od zdrowia, a - jak wiadomo - śmiech to zdrowie, a poza tym jest najlepszym lekarstwem na stres i zły nastrój. Zafunduj bliskiej osobie lub koledze z pracy indywidualną śmiechoterapię! Podaruj prezent, który rozbawi do łez i skutecznie zrelaksuje zawsze, ilekroć ktoś będzie chciał choć na chwilę uciec od pracy zawodowej, szkoły... Gadżeciarze, osoby nowoczesne - te i inne osobowości ucieszą się, że dbasz o to, by uśmiech gościł na ich twarzach. Więcej inspiracji prezentowych znajdziesz na blogach Kobieta, Mężczyzna i Dzieci.