• ...można powierzyć już odpowiednim firmom to nie zaplanują one nikomu zaręczyn. Nie wszystko jednak stracone. Postanowiliśmy w naszym serwisie udzielić Wam kilku wskazówek, tak aby w dzień zaręczyn wszystko odbyło się tak jak powinno. Starodawne obyczaje nakazują mężczyźnie pójść do rodziców dziewczyny i ich prosić o zgodę na jej poślubienie. Dla teściowej narzeczony przynosił kwiaty i czekoladki, dla teścia butelkę starego rocznika wina. Polecamy zatem skorzystać z tej tradycji nawet jeśli masz zamiar ich tylko poinformować o zaręczynach. Przyjęcie zaręczynowe to idealny moment na poznanie się obu rodzin. Dlatego nawet jeśli nie planujesz hucznej imprezy, zaproś rodziców i rodzeństwo z obu stron do eleganckiej restauracji na obiad bądź weekend w uroczym pensjonacie. Idealnym prezentem dla dziewczyny z okazji zaręczyn jest złoty pierścionek Apart, jeśli jednak otrzymała już go wcześniej, to w czasie zaręczynowej imprezy dodaj do niego kolczyki lub zawieszkę na łańcuszek. Warto, aby również dziewczyna ofiarowała niebanalny, zaręczynowy prezent mężczyźnie. Może to być gwiazdka z nieba, grawerowana statuetka z wyznaniem miłosnym, lub fotogazeta upamiętniająca ten dzień. Ważne, aby prezent był dany od serca.

Prezent: Pytanie brzmi co kupić na zaręczyny

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent wybrać - spróbuj wybrać losowo prezent.

Upominki na zaręczyny

Planujesz oświadczyć się swojej dziewczynie? Chciałbyś, aby Wasze zaręczyny były wyjątkowe i niepowtarzalne? Sprawdzałeś na forach internetowych jak inni przygotowują się do tej chwili? Nie ma jednego, niezawodnego pomysłu. Najważniejsze jest to, abyś wyraził swoje uczucia z głębi serca. Jeśli nie chcesz nie musisz klękać, ale spraw, aby Twoja partnerka tego wieczoru bądź dnia nie zapomniała do końca życia. Zapewniamy Cię, że ma to dla niej ogromne znaczenie. Jeśli jesteś tradycjonalistą zabierz ją na kolację we dwoje do eleganckiej restauracji (tylko nie wkładaj pierścionka do deseru, jak na filmach, może się bowiem udławić), pojedźcie do zacisznego pensjonatu na weekend lub Spa. Jeśli lubisz swoją dziewczynę zaskakiwać oświadcz się jej na skałce wspinaczkowej, podczas skoku ze spadochronem lub lotu balonem. Nie zapomnij o zaręczynowym prezencie dla partnerki. Oprócz pierścionka i kwiatów podaruj jej jedną z naszych propozycji: kolczyki, łańcuszek z zawieszką, przedślubną metamorfozę, wyznanie miłosne na płótnie lub fotomozaikę z Waszej wspólnej fotografii. Jeśli oboje darzycie się miłością płynącą z głębi Waszych serc, to wówczas możesz być pewny, że Twoja partnerka na pewno powie TAK.

Zaręczyny to niezwykle ważne wydarzenie w życiu młodych ludzi. Jest to deklaracja miłości i potwierdzenie swoich uczuć. Zazwyczaj inicjatywa wychodzi od mężczyzny. Staranne przygotowanie miejsca i sposobu zaręczyn jest zatem bardzo istotne. Jak zorganizować zaręczyny z sukcesem? Część osób wybiera tradycyjne zaręczyny, w trakcie których mężczyzna prosi o rękę swojej wybranki w obecności rodziny, inni aranżują zaręczyny kameralnie, we dwoje na przykład w restauracji. Jeszcze inni przygotowują niespodziankę, aby zaręczyny stały się niezapomnianym przeżyciem. Wszystkim tym, którzy rozmyślają nad oryginalnym pomysłem na zaręczyny dajemy setki propozycji. Przede wszystkim wybierz pierścionek zaręczynowy w kategorii Pierścionki. Jeśli myślisz, jak uświetnić tę chwile i zaskoczyć swoja wybrankę, polecamy kategorię Niezapomniane przeżycia, a w niej Niezapomniana przygoda, Uroda i relaks, Kulinarne i degustacje oraz We dwoje. Polecamy także naszego Blog