Twoje dziecko podczas świąt zostało obdarowane różnymi zabawkami? A niedługo zbliżają się urodziny Twojego Malucha i zachodzisz w głowę co kupić na trzecie urodziny swojej Pociechy? Puzzle. To doskonały prezent dla wszystkich bez względu na wiek. Jednak należy pamiętać, aby poziom trudności delikatnie stopniować i zacząć od puzzli odpowiednich ze względu na wiek dziecka, aby nie zniechęcić, a zachęcić do układania…

Pierwsza układanka polega na dokładnym dopasowaniu elementów do ramki.Dziecko może również odszukać różnicy pomiędzy puzzlami a obrazkami w ramce. Puzzle są drewniane, pomalowane bezpiecznymi dla dziecka farbkami.Zestaw składa się z 9 elementów.

Puzzle Haba, Drewniaczek.eu, 31,00 zł

Sklep: Drewniaczek.eu

Cena: 31,00 zł

Taką samą układankę znajdziemy w wersji kolorystycznej dla dziewczynki. "Księżniczkowy" motyw w różowych kolorach.

Puzzle Haba- Księżniczka, Drewniaczek.eu, 29,00 zł

Sklep: Drewniaczek.eu

Cena: 29,00 zł

Kolejnymi puzzlami są kolorowe, drewniane puzzle w kształcie różnych zwierzątek. Zabawka ta świetnie rozwija zdolności manualne dziecka. Uczy również kolorów, nazw zwierząt.

Puzzle Kogut, Drewniaczek.eu, 7,90zł

Sklep: Drewniaczek.eu

Cena: 7,90 zł

 Kolejną propozycją jest wspaniała zabawa w układanie zwierzątek. Dopasowanie układanki w odpowiednie miejsce. Dzięki specjalnym uchwytom małe rączki jeszcze lepiej poradzą sobie z dopasowaniem odpowiednich kształtów w odpowiednie miejsce.

Drewniana układanka zwierzątka, Drewniaczek.eu, 25,00zł

Sklep: Drewniaczek.eu

Cena: 25,00 zł

Artykuły podobne

Udział w akcji charytatywnej pomysłem na prezent

Święta to czas radości i miłości. W tym okresie pokazujemy, jak bardzo cenimy swoich bliskich i jak są dla nas ważni. Możemy jednak sprawić, by prezent podarowany bliskim ucieszył również…
Zobacz więcej ...