Rewolucja w kuchni: Smaki lata od Tchibo

Total
0
Shares

Lato to istna paleta barw. W ogrodach kwitną kwiaty, stragany kipią natłokiem kolorowych i apetycznie wyglądających warzyw i owoców. Również w naszych strojach pojawia się nuta intensywniejszych barw i pozwalamy sobie na odrobinę szaleństwa, rezygnując na czas wakacji z klasycznego (czasem nudnego)  "frencza" na paznokciach.

Podczas gdy w naszych szafach królują neonowe odcienie, kuchenna aranżacja pozostaje daleko w tyle za panującymi i dominującymi w tym sezonie trendami.

Nie trzeba dużych pieniędzy, by trochę ożywić dom, a zwłaszcza miejsce w którym przeciętna kobieta spędza bez mała 1/3 życia – kuchnię. Przy pomocy kilku dodatków, nowych sprzętów kuchennych można wpuścić w domową przestrzeń trochę słońca. Marka Tchibo kusi swoją wakacyjną ofertą, proponując serię "Smaki lata".

Aluminiowa patelnia do serwowania, cena: 139,00 zł

Miska z przykrywką, cena: 54,90 zł

Karafka z wyciskarką do cytrusów, cena: 59,90 zł

Deski do krojenia (2szt.), cena: 24,90 zł

Zestaw przyborów kuchennych, cena: 29,90 zł

Szklanki z tworzywa sztucznego do napojów (4szt.), cena: 39,90 zł

Te i inne produkty można kupić na stronie http://www.tchibo.pl/-t400001464.html Daj się porwać ferii barw Tchibo!

Artykuły podobne

Stojak na parasole Spring

    Nowoczesne, awangardowe formy wkradają się w każdą dziedzinę życia, w każdy przedmiot, każdy fragment domowej przestrzeni. Stojak na parasole, dotknięty piętnem współczesności porzuca klasyczną formę i przybiera inną, zainspirowaną…
Zobacz więcej ...