Rower ? przyjemność dla każdego!

Total
0
Shares

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, temperatura z dnia na dzień robi się coraz wyższa, najwyższy czas pomyśleć o tym żeby popracować nad formą. Świetną propozycją dla każdego jest jazda na rowerze! Jazda na rowerze to nie tylko sport, ale również świetna zabawa pozwalająca przy okazji zaoszczędzić nieco czasu i pieniędzy. Rower to nie tylko dbanie o samego siebie. To również dbanie o środowisko. Skażenie środowiska jest jednym z poważniejszych problemów współczesnego społeczeństwa. Rower jako jeden z niewielu środków transportu nie wydziela spalin! Jeżdżąc na rowerze oszczędzasz czas i pieniądze. Nie musisz czekać na przystanku, nie musisz stać w korkach. Kupno i utrzymanie roweru jest nieporównywalnie tańsze niż kupno i utrzymanie samochodu bądź motoru. Nie trzeba wykupywać ubezpieczenia, płacić za parking i co najważniejsze lać benzyny. Rower to niekoniecznie zwykła jazda po ulicy. Istnieją różne typy rowerów: rowery miejskie, górskie, wyczynowe, downhillowe. Z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Poniżej przedstawiamy kilka rodzajów rowerów.

 

BMX

Idealny dla nastolatka. Świetnie sprawdza się w miejskich warunkach, a do tego ma nowoczesny design.

Źródło: maxcombike.com

  

Miejski rower dla kobiety

Klasyczna rama w połączeniu z wygodnym siedzeniem z całą pewnością będzie najlepszym wyborem dla kobiet lubiących poruszać się po mieście w wygodny sposób.

Źródło: cycle-heaven.co.uk

Kolarzówka

Lekki szkielet, opływowe kształty. Coś dla prawdziwych profesjonalistów lubiących długie trasy.

Rower górski

Uniwersalny rower sprawdzający się w każdych warunkach. Najczęściej spotykany na polskich drogach i szlakach.

Źródło: magazynrowerowy.pl

Rower downhillowy

Rower górski w wersji ?extreme?. Nie naśladować w domu! A jeżeli już to w kasku.

Źródło: magazynrowerowy.pl

Rower przyszłości

Wizja roweru przyszłości. Lekka budowa, opływowe kształty, wbudowany system oświetlenia. Wszystkie te elementy połączone w jedną całość z całą pewnością sprawią, że jazda na tym rowerze będzie zarówno przyjemna jak i bezpieczna.

Źródło: thefutureofthings.com 

Nawiązując do tytułu wpisu ?Rower ? przyjemność dla każdego!? chciałbym zaprezentować teledysk ?Kings and Queens? grupy 30 Seconds to Mars. Pokazuje on w sposób wręcz idealny jak fajne i ciekawe może być jeżdżenie na rowerze. Enjoy!

###NEWS_VIDEO_1###

Artykuły podobne