Sentymentalne prezenty dla babci i dziadka

Total
0
Shares

Nie da się ukryć, że dzień babci i dzień dziadka to najbardziej wzruszające dni w roku. Te dni to wspaniała okazja, by złożyć wyrazy szacunku i podziękowania dla naszych ukochanych babć i dziadków. A jaki prezent dla nich wybrać? Na pewno dużą radość sprawią im prezenty, które będą przypominać niezapomniane chwile spędzona wśród najbliższych.

Prezenty wspólne dla babci i dziadka

Album na zdjęcia.

Dziadkowie na pewno kolekcjonują zdjęcia z czasów swojego dzieciństwa, młodości, swoich dzieci, wnuków czy też ważnych uroczystości rodzinnych. Możesz do takiego albumu załączyć swoje zdjęcia, na których jesteś z babcią i dziadkiem.

Album Vintage

Cena: 148 zł

Nakrycia deserowe, wykonane z porcelany.

Nasi dziadkowie przy każdym piciu herbaty, z pięknych turkusowych filiżanek będą mogli porozmawiać o swoich ukochanych wnukach.

Nakrycia deserowe 2 sztuki turkusowe, Tchibo

Cena: 79,90 zł

Prezent dla babci

Kuferek na biżuterie

Niejedna babcia nagromadziła w swoim życiu ogromną ilość biżuterii, które są teraz dla niej pięknymi pamiątkami. Jeśli Twoja babcia ma problem z przechowywaniem swojej wspaniałej kolekcji pierścionków, kolczyków czy wisiorków, kuferek na biżuterie będzie dla niej idealnym prezentem. Kuferek jest wykonany z jasnej, ekologicznej skóry. Posiada uchwyt, dzięki któremu można kuferek przenosić w różne miejsca. Nareszcie wszystkie pamiątki w jednym miejscu.

Kuferek na biżuterie
Cena: 95,50 zł

Broszka

Każda babcia ma w swojej kolekcji broszki, ale z pewnością ucieszy ją ta cudowna broszka w kształcie ważki. Będzie mogła ja przypiąć np. do swoich szalów, apaszek lub ubrań. Z taką broszkę poczuje się naprawdę wyjątkowo.

Broszka srebna - Ważka, TopSilver

Cena: 51,01 zł

Prezenty dla dziadka

Wieczne pióro.

Eleganckie czarne pióro, w sam raz dla dziadka, który lubi dużo pisać. Takim piórem można staranniej i ładniej pisać. Także ręka mniej się męczy, bo pióro układa się i przyzwyczaja do ręki, która pisze. Kto wie, może dziadek napisze do Ciebie list, takim właśnie piórem.

Pióro Parker

Cena: 82 zł

 Gra w kości

Jedna z najstarszych i najbardziej popularnych gier na świecie, w którą Twój dziadek na pewno grał w czasach młodości. Taki prezent z pewnością go ucieszy, bo przypomni mu beztroskie chwile, a jeszcze bardziej kiedy będzie mógł zagrać ze swoimi wnukami.

A dla przypomnienia 🙂 Kości to gra dla 2 – 4 osób, w której gracze turlają kostkami, by uzyskać określony układ oczek, za które można otrzymać punkty. Gra zależna jest nie tylko od szczęścia ale też umiejętności kalkulacji. Gra kończy się po zakończeniu wszystkich 13 kolejek. Wygrywa gracz, który zdobył najwięcej punktów.

Gra w kości, Pan Prezent

Cena: 31,90 zł

Wszystkie powyżej wymienione prezenty znajdziesz na: www.JakiPrezent.pl

Artykuły podobne