Sezon grillowy – czas zacząć

Total
0
Shares

Ciepłe dni sprawiają, że coraz częściej myśli się o spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Spożywane posiłki na dworze, smakują sto razy lepiej niż te przygotowane i skonsumowane w domu. Czas więc przygotować się do sezonu grillowego!

Grillowanie, o ile nikomu nie zakłócamy potrzeby nie-grillowania, to doprawdy mało krępujący sposób zorganizowania posiłku, czy to w tygodniu dla rodziny, czy w weekend przy okazji spotkania ze znajomymi. Co nam będzie potrzebne do grillowania?! No przede wszystkim sam grill. Na rynku istnieje cała masa grillów, od jednorazowych, poprzez przenośne do stałych, murowanych.

Grill murowany, źródło: sculptures.mark-stone.pl

Grill jednorazowy, źródło: agd-dla-ciebie.pl

Grill elektryczny, źródło: grillsdirect.com

Posiadanie samego grilla nie jest kluczem do sukcesu. Należy zaopatrzyć się jeszcze w akcesoria, które z pewnością ułatwią oraz umilą nam przygotowywanie przepysznych posiłków na grillu. Oto niektóre z nich:

Zestaw akcesoriów do grilla, źródło: ofeminin.pl

1. Siatka do pieczenia kukurydzy

2. Termometr do pieczenia

3. Zestaw przyrządów do grilla

4. Sosjerka z pędzelkiem

5. Koszyk do grillowania pieczeni

6. Szpikulec do grillowania kiełbasy

7. Siatka do pieczenia ryby

8. Pojemnik ? spray do spryskiwania potraw olejem

9. Zapalarka do grilla

10. Szpikulce do szaszłyków

Jednak zanim samo pieczenie naszych pysznych potraw nastąpi, warto zobaczyć krótki film instruktażowy – jak szybko i sprawnie rozpalić grilla:

###NEWS_VIDEO_1###

Artykuły podobne

Prezenty w krajach arabskich

W krajach arabskich zwyczaj wręczania prezentów jest bardzo powszechny i dobrze widziany. Arabowie lubią dawać prezenty i zwykle jeśli już to robią, mają gest. Jeśli otrzymamy prezent od Araba, dobrze…
Zobacz więcej ...

Pokemon party! Zainspiruj się trendami zza Oceanu i zorganizuj najlepszą pokemonową imprezę wszechczasów!

Pokemon Party to świetny pomysł na te wakacje! Pokemon Go to szaleństwo, którego nikt się nie spodziewał. Według firmy analitycznej App Annie mobilna gra każdego dnia generuje przychody przekraczające 10…
Zobacz więcej ...