Ślubne akcesoria dla panny młodej

Total
0
Shares

Suknia ślubna potrafi być tak piękna, ozdobna i olśniewająca sama w sobie, że często niczego więcej oprócz panny młodej nie potrzebuje, żeby pan młody i wszyscy zebrani na ślubie goście wstrzymali na chwilę oddech. Dodatki do sukni ślubnej muszą być zatem bardzo rozważnie dobrane, żeby nie popaść w przesadę i zachować klasyczne piękno kroczącej w stronę ołtarza panny młodej.

1. Na ramiona

Źródło: http://s.dressfirm.com

Dodatkowe okrycie przy sukni ślubnej bez ramiączek, albo ochrona przed chłodniejszym dniem – bez względu na powód, bolerko jest jednym z dodatów, którego zakup warto rozważyć. Opcji do wyboru jest wiele zaczynając od zwykłych, prostych bolerek, np z kaszmiru, po zdobne bolerka z koronki i koralików.

2. Na głowę

Źródło: http://wnyweddingplanner.files.wordpress.com

Wiele kobiet, aby poczuć się stuprocentową panną młodą potrzebuje mieć tradycyjny welon, tiarę, albo jakieś inne zdobienie na głowie. Jeżeli zdecydujesz się na welon, przymierzaj różne kroje i długości tak, aby welon jak najlepiej uzupełniał się z suknią. Generalnie, dłuższe weolny uważane są za bardziej formalne, a krótkie mają wydźwięk retro.Tiary, jedwabne kwiaty, starodawne grzebienie, czy perłowe spinki we włosach również dodają ślubnemu lookowi wyjątkowości.

3. Biżuteria

Źródło: http://www.womens-styles.com

Dorzuć biżuterię do swojego ślubnego zestawu, aby dopełnić piękna sukni ślubnej, albo dodać jeszcze więcej blasku temu ważnemu dniu. Pamiętaj tylko, że biżuteria nie może skupiać na sobie zbyt dużej uwagi, bo to nie ona odgrywa najważniejszą rolę w dniu twojego ślubu.

Źródło: http://www.windsorbridaljewellery.com.au

Zakupione (albo jeszcze lepiej, pożyczone) elementy biżuterii mają tylko towarzyszyć sukni ślubnej, a nie z nią konkurować. Do dużych dekoltów i odsłoniętych ramion delikatny naszyjnik będzie jak znalazł, ale bardziej zabudowane suknie zadowolą się już towarzystwem tylko kolczyków, albo bransoletki. Umiar przede wszystkim.

4. Na nogi

Źródło: http://www.greenweddingconsortium.com

O ile nie bierzecie ślubu na plaży, to buty są praktycznie koniecznością. Co warto rozważyć przy wyborze butów na ślub? Wysokość obcasa odgrywa dużą rolę, zwłaszcza jeżeli planujecie po ślubie huczne i bardzo taneczne wesele. W takim wypadku najwygodniejsze będą albo całkowicie płaskie buty, albo na niewysokim obcasie. Wyższy obcas może się sprawdzić, jeżeli przód buta jest na platformie. No i nie zapomnij o rozchodzeniu butów przed waszym ważnym dniem!

Artykuły podobne

Saga Baldur’s Gate

Kolejny zjadacz czasu na zimowe dni. Saga Baldur’s Gate to komplet trzech gier RPG. Ich największą zaletą jest niesamowita fabuła, unikatowy klimat i wielowątkowość akcji. Wiem, że to słabo brzmi,…
Zobacz więcej ...

Skarbonka świnka chromowa

    Ta świnka-skarbonka nadal pełni swoją klasyczną funkcję- przechowuje oszczędności. Jedynym wyróżnikiem jest jej nietypowy kolor. Choć zrobiona z porcelany, wygląda, jakby odlano ją z metalu. Zalety takiego kamuflażu? Hipotetyczny…
Zobacz więcej ...

Słomkokonstruktor

Obudzenie w sobie żyłki konstruktorskiej jest łatwiejsze niż sądzisz. Wystarczy, by techniczne umiejętności przydały się do klecenia niecodziennych słomek do picia, a znajdziesz je w sobie w niewyczerpalnych ilościach. Zestaw…
Zobacz więcej ...