fot. pelnipasji.pl

Niezależnie od charakteru, każdy z nas lubi się pośmiać. Nawet jeśli z pozoru ktoś wydaje się być poważny, czy oschły to zapewne w głębi duszy także się śmieje. Właśnie dlatego śmieszne prezenty zawsze są trafione. Jeśli początkowo wydaje się, że nie są praktyczne to spełniają swoje zadanie jako rozweselacza. Dodatkowo zabawne upominki możemy wybierać spośród wielu kategorii.

Co do picia?

śmieszny kubek na prezent

fot. ryjbuk.pl

Jeśli nasz znajomy jest smakoszem kawy lub herbaty będzie to idealny prezent dla niego. Śmieszny kubek! W takim każdy napój smakuje lepiej.

Alko-fun!

kieliszki superbohaterów na śmieszny prezent

fot. thinkgeek.com

Już samo spożywanie alkoholu wprowadza w dobry nastrój. Jednak żeby uśmiech nie schodził z twarzy jeszcze przed pierwszym łykiem trunku zapewnijmy osobie obdarowywanej śmieszny kieliszek albo ?ubranko? na butelkę. Z takim zestawem gwarantujemy świetną zabawę!

Ty tu rządzisz

pilot do sterowania kobietą i mężczyzną

fot. trendhunter.com

Skrytym pragnieniem każdej kobiety jest możliwość ustawiania mężczyzny, tak samo jak każdy mężczyzna marzy by podporządkować sobie kobietę. Na całe szczęście ktoś mądry wymyślił specjalnego pilota do sterowania obiema płciami, tak by każda ze stron była zadowolona.

Czas ucieka…

śmieszny zegar na prezent

fot.aliexpress.com

…ale przynajmniej możemy go mierzyć w przyjemny sposób. Dzięki zabawnemu zegarowi naściennemu nie straszne nam będą upływające godziny, a za każdym razem, gdy na niego spojrzymy nie będziemy przejmować się biegnącym czasem, a jedynie śmiać się z zabawnej tarczy.

Grasz, czy nie grasz?

śmieszna gra na prezent

fot. hit-kk.pl

Jestem przekonana, że w takie planszówki każdy zagra i to z ogromną przyjemnością. Gry mogą być alkoholowe lub erotyczne. W każdym razie na pewno nie kojarzą się z nudnymi wieczorami w domu, a jedynie ze świetną zabawą.

Życie jest, jak papier toaletowy…

śmieszny papier toaletowy na prezent

fot. bestprezenty.pl

 

… czyli całkiem wesołe. Wbrew pozorom papier toaletowy wcale nie musi być nudny. Na rynku znajdziemy opcje sudoku, z dolarami, kamasutrę, a jeśli jesteśmy odrobinę złośliwi to nawet z nadrukiem w postaci drutu kolczastego. Jedno jest pewne ? wizyty w toalecie już nigdy nie będą takie same 😉

Kuchenne must-have

zabawny fartuch kuchenny na prezent

fot. sweetdate4u.ru

Dzięki śmiesznym prezentom nawet gotowanie zyska nowy wymiar, zwłaszcza jeśli posiłki będą przygotowywane w fartuszku z oryginalnym nadrukiem. Do fajnego fartuszka sugeruję także dokupić rękawicę kuchenną w podobnym stylu. W takim wdzianku każdy kucharz nabierze charakteru.

Mimo, iż na rynku znajdziemy zabawne prezenty w różnych cenach, prawda jest taka, że upominek, który wręczamy nie musi być drogi. Najważniejsze, że uśmiech, który wywoła będzie bezcenny. A jak wiadomo szczęśliwy obdarowany to również szczęśliwy obdarowujący.

Czytaj więcej:

Prezent dla fana rock’n’rolla!

Praktyczne (i tanie!) prezenty na parapetówkę

Artykuły podobne