Sony Bravia wersja chałupnicza

Total
0
Shares

Każdy zna chyba teledysk, w którym chmura różnokolorowych kauczuków przetacza się przez ulice San Francisco, reklamujący telewizory Sony Bravia, ewentualnie pozna, klikając w TEN link. Czyż to nie genialne? Zero efektów, tylko pędzące po ulicach piłki, wciskające się w każdą szczelinę. 

Oczywiście stworzenie teledysku było mniej sielankowe niż to się wydaje. Choć większość pracy wykonały siły grawitacji, ekipa musiała uważać na grad piłeczek, pędzących z naprawdę zawrotną prędkością. To też możemy obejrzeć na jutjubie.

Czy i wy czasem nie macie ochoty pobawić się efektem, jaki na fimiku dają uciekające na wszystkie strony kauczuki? Domowa kamera aż prosi się o wywołanie małego tęczowego gradu? Poniżej znajdziecie linki, które uczynią ten pomysł bliższym realizacji.

http://www.automatycznie.com/piki-kauczukowe

http://slodkibukiet.nets.pl/index.php?main_page=product_info&products_id=74

obrazek pochodzi ze strony slodkibukiet.nets.pl

Artykuły podobne

Stylowa etażerka

Jest wiele naczyń i pojemników na owoce, lecz nic tak dobrze nie wyeksponuje owocowej kompozycji jak etażerka. Ten niezwykle stylowy i piękny przedmiot wykonany jest z drewna i metalu. Pasuje…
Zobacz więcej ...

Popołudnie z dekoratorem wnętrz

Zastanawiam się czy to bardziej prezent dla Was czy dla Waszych wybranek. Przeważnie to kobiety mają smykałkę do zmian, aranżacji i systemów organizacji przestrzeni. I chcą nas tym usilnie zainteresować. Szczerze powiem,…
Zobacz więcej ...