Sprzedawca autografów

Total
0
Shares

Wędrując po sieci można natknąć się na naprawdę specyficzne profesje. Jedną z nich jest z pewnością sprzedaż autografów.

Jesteś fanem J.K. Rowling, Anthony’ego Hopkinsa, interesuje cię historia przewrotu w Rosji w roku 1917? Wasze zainteresowania nie muszą przekładać się tylko na kolejne książki na półce. Autograf interesującej nas postaci, przechowywany w odpowiednim schowku z pewnością da wiele radości tym, którzy lubią obcować z namacalnymi dowodami przeszłości.

Tak, ceny bywają czasami naprawdę wysokie – kilkanaście tysięcy za podpis Lenina to zbyt wiele dla przeciętnego Kowalskiego, ale na stronie, o której mówię, znajdziemy też podpisy za 10 zł. Najlepiej po prostu przekopać wszystkie rodzaje i odnaleźć to, czego potrzebujemy.

Gdzie możemy znaleźć te zamaszyście wypisane skarby? TUTAJ

Zdjęcia pochodzą z autografy.pl

Artykuły podobne

Guinnessik

    Trzymając się świąt i rocznic, dziś przypada doroczny dzień św. Patryka! W paradzie w Dublinie wzięło udział przeszło 650 tys osób, więcej niż liczy sobie stolica Irlandii. Jeśli nie…
Zobacz więcej ...

Prezent na imieniny dla mężczyzny? Wybieramy oryginalny pomysł na imieninowy prezent dla faceta i serwujemy zwariowane czekoladowe inspiracje!

Czekoladowe LOVE: inspiracje na prezent na imieniny dla mężczyzny Jaki prezent wybrać dla bliskiego mężczyzny? Wybierz prezent na imieniny dla mężczyzny, który obudzi w nim małego chłopca! Odrzuć w kąt…
Zobacz więcej ...