Srebrne pierścionki lubią towarzystwo – zestawy pierścionków

Total
0
Shares

Wypielęgnowane dłonie to wizytówka każdej kobiety, dlatego z taką uwagą dbamy o to, aby zawsze pięknie wyglądały. Jeżeli chcesz, by twoje ręce przyciągały uwagę, załóż na palce biżuterię. W ostatnim czasie bardzo modne stało się noszenie wielu pasujących do siebie pierścionków. Delikatne modele można łączyć w ciekawe zestawy, co nadaje dłoniom niepowtarzalny look i podkreśla ich urodę. Szczególnie dobrze w towarzystwie prezentują się srebrne pierścionki – w kwestii połączeń dużo doza dowolności. Możesz śmiało poeksperymentować!

Srebrne pierścionki – jak łączyć je w zestawy?  

Bardzo modne w sezonie letnim stało się zakładanie nawet kilku pierścionków na jeden palec. Pomimo tego kieruj się raczej zawsze zasadą minimalizmu. Ozdabiając palce większą ilością biżuterii, wybieraj modele subtelne, w formie obrączek. Za to co do ilości nie musisz się ograniczać! W ostatnim czasie zakładamy pierścionki niestandardowo – możesz kupić specjalne modele, które zatrzymują się w połowie palca. Będą one pięknie wyglądać, jednocześnie nie przytłaczając stylizacji. Obrączki możesz także zakładać podwójnie lub nawet potrójnie na jednym palcu. W ten sposób wzmocnisz efekt, nadając pojedynczym elementom nowy wygląd. Srebrna biżuteria będzie też doskonale prezentować się w połączeniu z kamieniami. Subtelne cykorie lub większe oczka w zdecydowanych barwach – wybór należy do ciebie! Obecne trendy pozwalają nam na naprawdę na dużo w kwestii pierścionków, dlatego możesz dać się ponieść fantazji.

Złoto ze srebrem – czemu nie?  

Jeżeli decydujesz się na wybór subtelnej biżuterii, możesz pozwolić sobie na połączenia srebrnych i złotych pierścionków z kolorowymi kamyczkami. Ważne, abyś zadbała o ich spójny odcień. Bardzo modne są delikatne pierścionki z uroczymi zdobieniami, np. te proponowane przez markę PANDORA. Nienachalny design pozwoli ci na większą swobodę połączeń. Piękne pierścionki możesz komponować w zestawy lub nosić pojedynczo – wszystko zależy od twojego nastroju i, oczywiście, okazji. Niestandardowe zestawienia pierścionków nadają się nie tylko na wieczorne wyjścia. Dobrze dobrane świetnie wyglądają również w stylizacjach dziennych. Dlaczego więc nie zdecydować się na łączenie złota ze srebrem? Taki miks może dać naprawdę ciekawy efekt. W końcu łączenie dużej ilości subtelnych elementów biżuterii jest teraz niezwykle modne!   Srebrne pierścionki uwielbiają ciekawe towarzystwo. W zestawieniach wyglądają dużo bardziej oryginalnie. Do tego zawsze możesz dobierać je tak, aby tworzyć nowe, niestandardowe kompozycje. Pamiętaj, żeby zadbać o pasujący manicure – zgrane odcienie lub kontrast. Postaw na indywidualizm i baw się połączeniami. Ciekawie wyglądająca biżuteria na dłoniach może sprawić, że twoja stylizacja nabierze całkiem nowego smaku. Wybór jest ogromny, a możliwości zestawień nieograniczone.

Artykuły podobne

Herbata w kulce

Zwinięta w kulkę herbata, która pod wpływem gorącej wody rozkwita niczym najprawdziwszy kwiat skąpany w pierwszych promieniach porannego słońca. Toteż najlepiej serwować ją w szklanym imbryczku, by móc od początku…
Zobacz więcej ...